Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj91
wczoraj165
tydzień91
miesiąc2580
wszystkie397949

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Juniorzy po I WTK
Juniorzy po I WTK 21/22 Drukuj

       

Juniorzy po I WTK 2021/22

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

215

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

2005

129

2.

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

2004

129

3.

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

84

4.

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

70

5.

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

66

6.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

2009

62

7.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

59

8.

570

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

57

9.

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

55

10.

2356

Barganowski

Stanisław

Gotyk Toruń

2004

53

11.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

51

12-13

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

49

 

5386

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

49

14-15

6492

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

45

 

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

45

16-19

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

 

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

39

 

3850

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

39

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

39

20-27

5291

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

28

 

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

28

 

2354

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

28

 

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

28

 

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

28

 

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

28

 

2361

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

28

 

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

28

28-35

5281

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

 

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

16

 

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

16

 

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

16

 

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

2006

16

 

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

 

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

16

36-47

2367

Wieczorek

Mateusz

Gotyk Toruń

2004

10

 

5284

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

10

 

3201

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

10

 

3176

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

10

 

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

10

 

1447

Gierzyński

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2006

10

 

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

10

 

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toruń

2010

10

 

5145

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

10

 

4970

Kwiatkowski

Maciej

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

 

4974

Studziński

Dominik

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

 

3186

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

10

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz