Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj150
tydzień170
miesiąc1494
wszystkie396863

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 21/22 Drukuj

       

II WTK Kadetów 2021/22

14.11.2021 Sępólno Kraj.

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

60

awans do II Grand Prix

2.

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

57

3.

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

54

4.

2361

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

52

5.

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

50

6.

5380

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

48

7.

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

46

8.

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

44

9-10

2908

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

41

 

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

41

11-12

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toruń

2010

38

 

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

38

13-16

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

33

 

3176

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

33

 

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

33

 

574

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

33

17-24

5281

Stec

Oliwer

TG Sokół Gniewkowo

2007

24

 

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

24

 

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

24

 

580

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

24

 

3195

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

24

 

6963

Zielony

Wiktor

ŚKTS Świecie

2010

24

 

4972

Skorulski

Adam

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2008

24

 

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

24

25-32

3201

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

13

 

3196

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

13

 

6961

Kempa

Olaf

ŚKTS Świecie

2008

13

 

2366

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

13

 

568

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

13

 

577

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

13

 

1874

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

13

 

4968

Barton

Hubert

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2009

13

33-48

1871

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

9

 

1879

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

9

 

8656

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

9

 

9045

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

9

 

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

9

 

5145

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

9

 

11561

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

9

 

5862

Rybak

Maciej

LUKS Kusy Laskowice

2010

9

 

5855

Gondek

Miłosz

LUKS Kusy Laskowice

2007

9

 

8652

Kołodziej

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

9

 

8655

Lis

Tomasz

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

9

 

1872

Maciejewski

Bartosz

UKS TOP Solec Kuj.

2010

9

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz