Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj93
wczoraj165
tydzień93
miesiąc2582
wszystkie397951

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow II WTK Juniorów
II WTK Juniorów 21/22 Drukuj

       

II WTK Juniorów 2021/22

21.11.2021 Toruń

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

70

awans do II Grand Prix

2.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

66

3.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

2009

62

4.

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

59

5.

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

57

6.

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

55

7.

570

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

53

8.

6492

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

51

9.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

50

10.

5386

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

48

11-12

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

45

 

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

45

13-16

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

39

 

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

39

 

3850

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

39

 

5388

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

39

17-24

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

28

 

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

28

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

28

 

5291

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

28

 

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

28

 

2361

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

28

 

5281

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

28

 

2367

Wieczorek

Mateusz

Gotyk Toruń

2004

28

25-32

2356

Barganowski

Stanisław

Gotyk Toruń

2004

16

 

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

16

 

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

 

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

16

 

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

16

 

5284

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

16

 

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

16

33-46

2354

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

10

 

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

 

3176

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

10

 

1447

Gierzyński

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2006

10

 

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

10

 

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toruń

2010

10

 

4970

Kwiatkowski

Maciej

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

 

4974

Studziński

Dominik

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

 

3186

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

10

 

7212

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

10

 

11561

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

 

579

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

10

 

577

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

10

 

4971

Murawski

Borys

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz