Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj91
wczoraj165
tydzień91
miesiąc2580
wszystkie397949

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Kadetki po II WTK
Kadetki po II WTK 21/22 Drukuj
 
        

Kadetki po II WTK 2021/22

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

Razem

1.

6491

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

86

117

203

2.

2902

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

101

74

175

3.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

57

70

127

4.

2522

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

50

64

114

5.

2903

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

54

57

111

6.

5384

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

52

42

94

7.

1870

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

41

48

89

8.

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sepólno

2011

46

41

87

9.

8653

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

38

44

82

10.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

33

46

79

11.

2796

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

42

33

75

12.

5859

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

48

24

72

13.

4756

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

33

38

71

14.

4757

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

38

33

71

15.

8659

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

38

64

16-17

8658

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

33

59

 

8649

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

33

59

18.

8661

Wendland

Rozalia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

33

25

58

19.

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toruń

2011

 

52

52

20.

8647

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

25

51

21.

2523

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

 

50

50

22.

5853

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

44

 

44

23.

8646

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

33

 

33

24-25

8657

Majdan

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

26

 

26

 

8650

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

26

 

26

26-30

5146

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

 

25

25

 

5156

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

 

25

25

 

5141

Pochocka

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2010

 

25

25

 

5858

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

 

25

25

 

8663

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

 

25

25

Zaw. Pilarska otrzymuje punkty z ostatniego przedziału tj 24 pkt (z powodu kwarantanny)

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz