Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj80
wczoraj165
tydzień80
miesiąc2569
wszystkie397938

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 21/22 Drukuj

       

Seniorzy po II WTK 2021/22

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

MW+MP

I

II

Po II WTK

1.

599

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

156

149

233

198

587

2.

192

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

198

229

156

90

583

3.

3837

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

233

185

156

156

574

4.

207

Walaszek

Przemysław

Energa KTS Toruń

0

198

149

198

168

564

5.

194

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

168

149

168

0

485

6.

589

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

168

149

108

74

425

7.

208

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

96

130

198

424

8.

215

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

64

115

74

85

274

9.

186

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

85

101

40

70

256

10.

198

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

72

101

68

81

254

11.

205

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

74

107

70

64

251

12.

5623

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

64

96

62

72

232

13.

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

70

0

77

77

224

14.

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

53

107

62

40

222

15.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

53

83

53

60

196

16.

594

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

60

0

53

53

166

17.

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

25

63

40

60

163

18.

5392

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

40

83

17

40

163

19.

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

40

83

40

0

163

20.

6065

Stypka

Filip

Gotyk Toruń

1

0

63

40

53

156

21.

1861

Majchrzak

Michał

UKS TOP Solec Kuj.

99

0

83

72

0

155

22.

6009

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

40

83

0

0

123

23.

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

25

0

40

53

118

24.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

9

53

0

25

40

118

25.

5386

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

53

63

0

0

116

26.

2889

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

63

15

0

103

27.

1053

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

40

63

0

0

103

28.

3846

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

0

83

17

0

100

29.

6506

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

0

0

25

68

93

30.

202

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

40

0

0

53

93

31.

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

25

0

25

40

90

32.

1860

Leszczyński

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

83

0

83

0

0

83

33.

2521

Pochylski

Patryk

LUKS Kołaczkowo

93

18

0

17

40

75

34.

5226

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

0

0

0

64

64

35-36

2888

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

0

63

0

0

63

 

5394

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

0

63

0

0

63

37-38

6010

Maruszak

Piotr

UKS OSiR Brodnica

95

0

0

62

0

62

 

5225

Utylski

Rafał

KS Nowa Era Toruń

83

0

0

62

0

62

39.

1864

Świder

Dariusz

UKS TOP Solec Kuj.

74

0

0

53

0

53

40.

588

Gąsior

Kamil

Olimpia Grudziądz

90

25

0

0

27

52

41-42

3833

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

0

0

17

27

44

 

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

5

0

0

17

27

44

43.

105

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

25

0

17

0

42

44-46

596

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

0

0

0

40

40

 

597

Wrzesiński

Maciej

Olimpia Grudziądz

64

0

0

0

40

40

 

195

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

0

0

0

40

40

47-49

3205

Fąfara

Krzysztof

Energa KTS Toruń

74

0

0

40

0

40

 

2887

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

0

0

40

0

40

 

199

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

0

0

40

0

40

50-51

570

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

40

0

0

0

40

 

5391

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

40

0

0

0

40

52.

2899

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

3

18

0

17

0

35

53.

579

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

5

0

0

0

27

27

54-58

6014

Wasilewski

Adam

UKS OSiR Brodnica

87

0

0

25

0

25

 

3835

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

0

0

25

0

25

 

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

0

0

25

0

25

 

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

3

0

0

25

0

25

 

6013

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

0

0

25

0

25

59-60

1049

Lipowski

Daniel

GLKS GOK Rogóźno

70

25

0

0

0

25

 

6019

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

25

0

0

0

25

61.

6022

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

18

0

0

0

18

62-70

3836

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

0

0

17

0

17

 

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

0

0

17

0

17

 

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

0

0

17

0

17

 

3840

Jurek

Arkadiusz

Gwiazda Bydgoszcz

67

0

0

17

0

17

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

0

0

17

0

17

 

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

0

0

17

0

17

 

5278

Stolarski

Robert

Sokół Gniewkowo

76

0

0

17

0

17

 

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

6

0

0

17

0

17

 

2354

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

6

0

0

17

0

17

71-72

3851

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

10

0

0

15

0

15

 

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

5

0

0

15

0

15

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz