Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj84
wczoraj165
tydzień84
miesiąc2573
wszystkie397942

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Seniorki po II WTK
Seniorki po II WTK 21/22 Drukuj

       

Seniorki po II WTK 2021/22

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

MW+MP

I

II

Za sez.

1.

2338

Błażejewicz

Zuzanna

Gotyk Toruń

2001

0

229

156

156

541

2.

2901

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

62

120

74

97

291

3.

5139

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

81

83

108

74

272

4.

211

Jarkowska

Aleksandra

Energa KTS Toruń

2003

62

115

72

81

268

5.

2892

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

62

107

81

68

256

6.

5385

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

85

83

70

85

253

7.

213

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

0

83

85

77

245

8.

2902

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

68

107

65

0

240

9.

5870

Suchomska

Barbara

LUKS Kusy Laskowice

1995

74

83

77

70

234

10.

2344

Jędrzejewska

Anna

Gotyk Toruń

1996

72

98

0

61

231

11.

5144

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

53

98

60

72

230

12.

221

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

77

98

53

0

228

13.

212

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

70

83

60

0

213

14.

5863

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

53

83

63

0

199

15.

220

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

40

63

44

57

164

16.

2796

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR UZTS Barcin

2010

25

63

44

52

159

17-18

5860

Rujner

Lilianna

LUKS Kusy Laskowice

2006

40

63

53

0

156

 

5859

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

40

63

53

0

156

19.

1430

Rękas

Julia

KS Nowa Era Toruń

2001

53

98

0

0

151

20.

5868

Fiedurek

Agata

LUKS Kusy Laskowice

1996

0

0

68

65

133

21.

7476

Baczyńska

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

40

83

0

0

123

22.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

0

0

53

63

116

23.

6493

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

0

0

44

59

103

24.

5384

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

40

0

0

55

95

25.

5133

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

40

50

0

0

90

26.

1431

Sivakova

Katsiaryna

KS Nowa Era Toruń

1985

90

0

0

0

90

27-28

2795

Kaczmarek

Weronika

BOSiR UZTS Barcin

2003

25

50

0

0

75

 

 

Staudt

Katarzyna

LUKS Orlik Kcynia

1982

25

50

0

0

75

29.

2365

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

0

63

0

0

63

30-31

2903

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

0

0

44

0

44

 

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

0

0

44

0

44

32.

4756

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

40

0

0

0

40

33-34

4757

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

25

0

0

0

25

 

6751

Bartoszek

Kinga

LUKS Orlik Kcynia

2006

25

0

0

0

25

35.

2891

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

0

0

0

0

0

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz