Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj87
wczoraj165
tydzień87
miesiąc2576
wszystkie397945

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Żak po II WTK
Żak po II WTK 21/22 Drukuj

       

Żacy po II WTK 2021/22

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

71

55

126

2.

2909

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

59

52

111

3.

576

Jędrzejewski

Oliwer

Olimpia Grudziądz

2012

48

48

96

4.

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

46

52

98

5.

2907

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

42

46

88

6.

6498

Wika

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2011

32

33

65

7.

3169

Andrzejewski

Kacper

Energa KTS Toruń

2011

31

30

61

8.

1443

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

33

28

61

9.

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

28

31

59

10.

5861

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

30

24

54

11.

5286

Kaźmierczak

Miłosz

Sokół Gniewkowo

2011

29

23

52

12.

5285

Blicharz

Adam

Sokół Gniewkowo

2011

22

29

51

13.

7819

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

26

25

51

14.

7815

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

22

21

43

15.

1876

Olędzki

Oskar

UKS TOP Solec Kujawski

2021

27

14

41

16.

11676

Kurowski

Beniamin

LUKS Chełmno

2011

 

40

40

17.

5289

Ozga

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2011

22

18

40

18.

11777

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

 

27

27

19.

11677

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

 

26

26

20.

7820

Hinc

Stanisław

LUKS Chełmno

2011

25

 

25

21.

5864

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

 

22

22

22.

7821

Krzemiński

Dominik

LUKS Chełmno

2011

22

 

22

23-25

11700

Kwiatkowski

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2011

 

18

18

 

11740

Boguń

Marcel

LUKS Kusy Laskowice

2013

 

18

18

 

11731

Archacki

Miłosz

LUKS Kusy Laskowice

2011

 

18

18

26-27

11741

Bogun

Aleks

LUKS Kusy Laskowice

2014

 

14

14

 

11735

Odia

Kacper

LUKS Kusy Laskowice

2012

 

14

14

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz