Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj150
tydzień172
miesiąc1496
wszystkie396865

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK Skrzatek
III WTK Skrzatek 21/22 Drukuj

       

III WTK Skrzatek 2021/22

20.02.2022 Chełmno

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

3844

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

40

2.

11399

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

37

3-4

8632

Lasik

Julia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

34

 

11400

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

34

5-6

11402

Nowakowska

Kaja

LUKS Chełmno

2013

31

 

11826

Orzechowska

Alicja

Emdek Bydgoszcz

2013

31

7-8

8627

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

29

 

11398

Mikrut

Alicja

LUKS Chełmno

2013

29

9-10

5293

Klugiewicz

Hanna

Sokół Gniewkowo

2013

27

 

8644

Zaparucha

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

11-12

8631

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

25

 

 

Kocińska

Nina

Sokół Gniewkowo

2013

25

13-14

 

Czackowska

Kalina

LUKS Chełmno

2013

23

 

 

Szulc

Maja

LUKS Chełmno

2013

23

15-16

8638

Paliwoda

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

21

 

11965

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

21

17-18

8642

Walczak

Marisa

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

19

 

 

Ihina

Daryna

Krajna Sępólno Kraj.

2013

19

19-20

12169

Mróz

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

17

 

 

Strama

Lilianna

Krajna Sępólno Kraj.

2014

17

21-22

1442

Motyka

Emilia

KS Nowa Era Toruń

2015

14

 

 

Zabłocka

Maria

LUKS Chełmno

2013

14

23-24

11966

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

12

 

12168

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

12

25.

 

Karwasz

Michalina

ŚKTS Świecie

2013

11

26.

 

Zalewska

Maja

ŚKTS Świecie

2014

10

27.

 

Lisewska

Alicja

LUKS Chełmno

2013

9

28.

12171

Futyma

Aleksandra

BOSiR ULKS Barcin

2015

8

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz