Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj84
wczoraj165
tydzień84
miesiąc2573
wszystkie397942

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 21/22 Drukuj

       

III WTK Kadetów 2021/22

6.02.2022 Inowrocław

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

60

awans do III Grand Prix

2.

2361

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

57

3.

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

54

4.

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

52

5.

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

50

6.

5380

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

48

7.

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

46

8.

5382

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

44

9-10

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

41

 

7212

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

41

11-12

574

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

38

 

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

38

13-16

5281

Stec

Oliwer

TG Sokół Gniewkowo

2007

33

 

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

33

 

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

33

 

580

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

33

17-24

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

24

 

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toruń

2010

24

 

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

24

 

3201

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

24

 

3196

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

24

 

1874

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

24

 

4968

Barton

Hubert

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2009

24

 

2909

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2021

24

25-32

3176

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

13

 

3195

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

13

 

6963

Zielony

Wiktor

ŚKTS Świecie

2010

13

 

2366

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

13

 

568

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

13

 

9045

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

13

 

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

13

 

576

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

13

33-44

6961

Kempa

Olaf

ŚKTS Świecie

2008

9

 

4972

Skorulski

Adam

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2008

9

 

8656

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

9

 

5145

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

9

 

11561

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

9

 

5862

Rybak

Maciej

LUKS Kusy Laskowice

2010

9

 

8652

Kołodziej

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

9

 

8655

Lis

Tomasz

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

9

 

3203

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

9

 

11837

Liebner

Michał

Krajna Sępólno

2007

9

 

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

9

 

11777

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

9

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz