Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj81
wczoraj165
tydzień81
miesiąc2570
wszystkie397939

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK Kadetek
III WTK Kadetek 21/22 Drukuj

       

III WTK Kadetek 2021/22

6.02.2022 Inowrocław

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

III

1.

2903

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

60

awans do III Grand Prix

2.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

57

3.

5384

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

54

4.

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sepólno

2011

52

5.

5859

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

50

6.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

48

7.

1870

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

46

8.

8653

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

44

9-10

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toruń

2011

41

 

2523

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

41

11-12

4757

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

38

 

5387

Nowak

Zofia

Krajna Sepólno

2010

38

13-16

2796

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

33

 

5146

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

33

 

5156

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

33

 

4701

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

33

17-24

4756

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

24

 

8659

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

8658

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

8649

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

8647

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

8646

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

8650

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

24

 

5141

Pochocka

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2010

24

25.

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

17

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz