Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj82
wczoraj165
tydzie82
miesi帷2571
wszystkie397940

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK M這dzik闚
III WTK M這dzik闚 21/22 Drukuj

       

III WTK M這dzików 2021/22

8.01.2022 S瘼ólno Kraj.

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

1.

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

50

awans do III Grand Prix

2.

3865

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

47

3.

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toru

2010

44

4.

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

42

5.

3849

Gurzy雟ki

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

40

6.

2909

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

39

7.

1874

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

38

8.

6963

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

36

9.

4968

Barton

Hubert

Olender Wielka Nieszawka

2009

35

10.

568

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

34

11-12

576

J璠rzejewski

Oliwer

Olimpia Grudzi康z

2012

31

 

3851

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

31

13-16

3178

Dymi雟ki

Kacper

Energa KTS Toru

2009

28

 

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

28

 

3203

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toru

2010

28

 

1872

Maciejewski

Bartosz

UKS TOP Solec Kuj.

2010

28

17-24

5852

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

20

 

2907

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

20

 

6488

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

20

 

2366

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toru

2010

20

 

5862

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

20

 

5861

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

20

 

3172

Bukolt

Julian

Energa KTS Toru

2010

20

 

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

20

25-31

11935

Piekutowski

Cyprian

UKS TOP Solec Kuj.

2010

11

 

11676

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

11

 

11737

Jastrz瑿ski

Ksawery

Kusy Laskowice

2010

11

 

11738

Pi徠kowski

Jakub

Kusy Laskowice

2010

11

 

11731

Archacki

Mi這sz

Kusy Laskowice

2011

11

 

3169

Andrzejewski

Kacper

Energa KTS Toru

2011

11

 

11777

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toru

2011

11

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz