Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj84
wczoraj165
tydzie84
miesi帷2573
wszystkie397942

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK M這dziczek
III WTK M這dziczek 21/22 Drukuj

       

III WTK M這dziczek

8.01.2022 S瘼ólno Kraj.

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

1.

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toru

2011

50

awans do III Grand Prix

2.

5384

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

47

3.

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

44

4.

2796

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

42

5.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

40

6.

2900

Nowak

Wiktoria

LUKS Che軛no

2012

39

7.

4756

Ratajczak

Julia

狼MS Baszta 疸in

2010

38

8.

1870

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

36

9-10

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Che軛no

2011

34

 

2893

Hawe趾o

Marta

LUKS Che軛no

2011

34

11-12

2906

Szczutkowska

Amelia

LUKS Che軛no

2012

31

 

4701

Skowro雟ka

Izabela

KS Nowa Era Toru

2011

31

13-16

4757

Ratajczak

Zofia

狼MS Baszta 疸in

2011

28

 

5858

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

28

 

5851

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

28

 

6497

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

28

17-24

1878

To造sz

Wiktoria

UKS TOP Solec Kuj.

2011

20

 

210

Dymi雟ka

Kinga

Energa KTS Toru

2012

20

 

5146

Gaw璠a

Lena

IKTS Note Inowroc豉w

2011

20

 

5142

D帳rza

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2011

20

 

8653

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

20

 

11964

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

20

 

11963

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

20

 

11730

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

20

25-29

6494

Przyby豉

Lena

Emdek Bydgoszcz

2011

12

 

11965

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

12

 

11729

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

12

 

11734

Wojczuk

Laura

Kusy Laskowice

2012

12

 

11732

Warpas

Oliwia

Kusy Laskowice

2012

12

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz