Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj82
wczoraj165
tydzień82
miesiąc2571
wszystkie397940

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 21/22 Drukuj

       

III WTK Seniorów 2021/22

16.01.2022 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

208

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

90

awans do III Grand Prix

2.

589

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

85

3.

5225

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

81

4.

186

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

77

5.

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

74

6.

5621

Łukaszewski

Krystian

UKS Szaniec

87

72

7.

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

70

8.

195

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

68

9-10

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

9

64

 

6007

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

64

11-12

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

60

 

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

60

13-16

202

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

53

 

1864

Świder

Dariusz

UKS TOP Solec Kuj.

74

53

 

6013

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

53

 

2883

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

17-24

198

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

40

 

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

40

 

6009

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

40

 

6506

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

6010

Maruszak

Piotr

UKS OSiR Brodnica

95

40

 

105

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

40

 

107

Glica

Rafał

Piast Kruszwica

1

40

 

7928

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

40

25-32

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

25

 

2889

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

25

 

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

25

 

3836

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

25

 

3850

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

25

 

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

25

 

6012

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

25

33-48

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

17

 

594

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

17

 

2521

Pochylski

Patryk

LUKS Kołaczkowo

93

17

 

3833

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

17

 

2899

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

3

17

 

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

17

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

17

 

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

17

 

5278

Stolarski

Robert

Sokół Gniewkowo

76

17

 

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

5

17

 

4671

Diachenko

Wiktor

Gwiazda Bydgoszcz

98

17

 

2367

Wieczorek

Mateusz

Gotyk Toruń

4

17

 

2520

Łęgowski

Michał

LUKS Kołaczkowo

81

17

 

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

17

 

8300

Zdziebłowski

Łukasz

AZS Włocławek

89

17

 

8290

Jastrzębowski

Arkadiusz

AZS Włocławek

79

17

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz