Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj87
wczoraj165
tydzień87
miesiąc2576
wszystkie397945

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK Juniorów
III WTK Juniorów 21/22 Drukuj

       

III WTK Juniorów 2021/22

9.01.2022 Sępólno Kraj.

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

70

Awans do III Grand Prix

2.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

66

3.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

2009

62

4.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

59

5.

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

57

6.

6492

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

55

7.

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

53

8.

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

51

9.

570

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

50

10.

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

48

11-12

3850

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

45

 

5388

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

45

13-16

5386

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

39

 

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

39

 

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

39

 

5380

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

39

17-24

2356

Barganowski

Stanisław

Gotyk Toruń

2004

28

 

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

28

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

28

 

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

28

 

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

28

 

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

28

 

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

28

 

5382

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

28

25-32

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

16

 

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

 

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

16

 

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

16

 

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

16

 

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

2006

16

 

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

 

579

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

16

33-46

5291

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

10

 

5281

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

10

 

5284

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

10

 

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

10

 

4970

Kwiatkowski

Maciej

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

 

4974

Studziński

Dominik

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

 

3186

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

10

 

11561

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

 

4971

Murawski

Borys

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

 

7697

Zubik

Jakub

KS Nowa Era Toruń

2004

10

 

1867

Jankowski

Hubert

UKS TOP Solec Kuj.

2006

10

 

1875

Nowicki

Przemysław

UKS TOP Solec Kuj.

2004

10

 

580

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

10

 

576

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

10

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz