Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj84
wczoraj165
tydzień84
miesiąc2573
wszystkie397942

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK Juniorek
III WTK Juniorek 21/22 Drukuj

       

III WTK Juniorek 2021/22

9.01.2022 Sępólno Kraj.

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

5144

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

70

awans do III Grand Prix

2.

2902

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

66

3.

213

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

62

4.

2903

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

59

5.

212

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

57

6.

6491

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

55

7.

5385

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

53

8.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

51

9.

2522

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

50

10.

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toruń

2011

48

11-12

6493

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

45

 

5384

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

45

13-16

5863

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

39

 

5860

Rujner

Lilianna

LUKS Kusy Laskowice

2006

39

 

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

39

 

5859

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

39

17-24

4975

Śliwińska

Oliwia

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

28

 

2796

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

28

 

4756

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

28

 

4757

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

28

 

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

28

 

2797

Wachowska

Sara

BOSiR ULKS Barcin

2004

28

 

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2010

28

 

2197

Jędrzejewska

Wiktoria

Olimpia Grudziądz

2004

28

25.

5858

Niedzielska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2010

21

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz