Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj82
wczoraj165
tydzień82
miesiąc2571
wszystkie397940

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 21/22 Drukuj

       

III WTK Żaków 2021/22

13.02.2022 Laskowice

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

40

awans do III Grand Prix

2.

576

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

37

3.

11676

Kurowski

Beniamin

LUKS Chełmno

2011

35

4.

11777

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

33

5.

2907

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

32

6.

2363

Krzyżański

Wojciech

KS Gotyk Toruń

2012

31

7.

1876

Olędzki

Oskar

UKS TOP Solec Kujawski

2021

30

8.

3169

Andrzejewski

Kacper

Energa KTS Toruń

2011

29

9.

1443

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

28

10.

6498

Wika

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2011

27

11-12

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

25

 

5285

Blicharz

Adam

Sokół Gniewkowo

2011

25

13-16

5289

Ozga

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2011

22

 

5864

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

22

 

7821

Krzemiński

Dominik

LUKS Chełmno

2011

22

 

6747

Bałdyga

Przemysław

MLUKS Orlik Kcynia

2011

22

17-24

5861

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

16

 

11740

Boguń

Marcel

LUKS Kusy Laskowice

2013

16

 

11731

Archacki

Miłosz

LUKS Kusy Laskowice

2011

16

 

11735

Odia

Kacper

LUKS Kusy Laskowice

2012

16

 

6748

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2011

16

 

11827

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

16

 

11403

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

16

 

11776

Kaczmarek

Julian

Energa KTS Toruń

2012

16

25-26

11781

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

10

 

11742

Zielewski

Antoni

LUKS Kusy Laskowice

2015

10

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz