Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj91
wczoraj165
tydzień91
miesiąc2580
wszystkie397949

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow III WTK Żaczek
III WTK Żaczek 21/22 Drukuj

       

III WTK Żaczek 2021/22

13.02.2022 Laskowice

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

2893

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

40

awans do III Grand Prix

2.

4701

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

37

3.

2900

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

35

4.

5142

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

33

5.

4757

Ratajczak

Zofia

Baszta Żnin

2011

32

6.

3844

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

31

7.

2906

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

30

8.

210

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

29

9-10

1878

Tołysz

Wiktoria

UKS TOP Solec Kujawski

2011

27

 

1435

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toruń

2011

27

11-12

11399

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

25

 

11964

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

25

13-16

11730

Adamska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2011

22

 

11400

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

22

 

11963

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

22

 

11965

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

22

17-24

6494

Przybyła

Lena

Emdek Bydgoszcz

2011

16

 

11732

Warpas

Oliwia

LUKS Kusy Laskowice

2012

16

 

11739

Gapińska

Marta

LUKS Kusy Laskowice

2012

16

 

11733

Różyńska

Eliza

LUKS Kusy Laskowice

2012

16

 

11734

Wojczuk

Laura

LUKS Kusy Laskowice

2012

16

 

10631

Mazurek

Lena

UKS TOP Solec Kujawski

2012

16

 

12169

Mróz

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

16

 

12171

Futyma

Aleksandra

BOSiR ULKS Barcin

2015

16

25-26

6753

Jamroży

Gabriela

MLUKS Orlik Kcynia

2012

10

 

11966

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

10

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz