Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj87
wczoraj165
tydzień87
miesiąc2576
wszystkie397945

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Skrzat po III WTK
Skrzat po III WTK 21/22 Drukuj
 
        

Skrzaci po III WTK 2021/22

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

40

40

40

120

2.

1443

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

37

37

37

111

3.

7815

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

33

33

34

100

4.

11403

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

32

35

31

98

5.

11404

Pieprzka

Igor

LUKS Chełmno

2013

30

27

27

84

6.

8625

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

28

29

25

82

7.

8637

Oczki

Mikołaj

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

24

30

21

75

8.

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

35

 

34

69

9.

11817

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

 

28

31

59

10.

8645

Złotek

Natan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

26

31

 

57

11.

10597

Stec

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2013

27

 

29

56

12.

8641

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

29

 

21

50

13.

8634

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

 

32

 

32

14.

2910

Barański

Adrian

LUKS Chełmno

2013

31

 

 

31

15.

11781

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

 

 

29

29

16.

 

Samul

Filip

Krajna Sępólno Krajeńskie

2014

 

 

27

27

17.

5294

Winniewski

Jan

Sokół Gniewkowo

2013

26

 

 

26

18.

 

Iwanicki

Bartłomiej

ŚKTS Świecie

2014

 

 

25

25

19.

8643

Wieczorek

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

25

 

 

25

20-21

12170

Żak

Julian

BOSiR ULKS Barcin

2015

 

 

23

23

 

 

Karwasz

Jakub

ŚKTS Świecie

2014

 

 

23

23

22.

 

Lewandowski

Maciej

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

23

 

 

23

23.

 

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

 

 

20

20

24.

8636

Lian

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

 

 

19

19

25.

 

Zabłocki

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

 

 

18

18

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz