Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj86
wczoraj165
tydzień86
miesiąc2575
wszystkie397944

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Skrzatka po III WTK
Skrzatka po III WTK 21/22 Drukuj

       

Skrzatki po III WTK 2021/22

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

3844

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

40

40

40

120

2.

11399

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

37

35

37

109

3.

8632

Lasik

Julia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

30

37

34

101

4.

11400

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

33

31

34

98

5.

5293

Klugiewicz

Hanna

Sokół Gniewkowo

2013

35

30

27

92

6.

8627

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

28

32

29

89

7.

 

Czackowska

Kalina

LUKS Chełmno

2013

32

33

23

88

8.

11398

Mikrut

Alicja

LUKS Chełmno

2013

27

29

29

85

 

8644

Zaparucha

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

22

27

27

76

9.

8642

Walczak

Marisa

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

29

28

19

76

11.

8631

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

21

24

25

70

12.

11402

Nowakowska

Kaja

LUKS Chełmno

2013

31

 

31

62

13.

11826

Orzechowska

Alicja

Emdek Bydgoszcz

2013

 

26

31

57

14.

 

Szulc

Maja

LUKS Chełmno

2013

 

25

23

48

15.

8638

Paliwoda

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

24

 

21

45

16.

1442

Motyka

Emilia

KS Nowa Era Toruń

2015

 

23

14

37

17.

 

Zabłocka

Maria

LUKS Chełmno

2013

23

 

14

37

18.

8640

Skuza

Oliwia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

26

 

 

26

19.

 

Kocińska

Nina

Sokół Gniewkowo

2013

 

 

25

25

20.

 

Paczkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2013

25

 

 

25

21.

11965

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

 

 

21

21

22.

 

Ihina

Daryna

Krajna Sępólno Kraj.

2013

 

 

19

19

23-24

12169

Mróz

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

 

 

17

17

 

 

Strama

Lilianna

Krajna Sępólno Kraj.

2014

 

 

17

17

25-26

11966

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

 

 

12

12

 

12168

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

 

 

12

12

27.

 

Karwasz

Michalina

ŚKTS Świecie

2013

 

 

11

11

28.

 

Zalewska

Maja

ŚKTS Świecie

2014

 

 

10

10

29.

 

Lisewska

Alicja

LUKS Chełmno

2013

 

 

9

9

30.

12171

Futyma

Aleksandra

BOSiR ULKS Barcin

2015

 

 

8

8

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz