Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj86
wczoraj165
tydzień86
miesiąc2575
wszystkie397944

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Kadeci po III WTK
Kadeci po III WTK 21/22 Drukuj

       

Kadeci po III WTK 2021/22

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

2009

95

101

117

313

2.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

101

117

86

304

3.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

70

64

86

220

4.

2361

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

70

52

70

192

5.

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

 

86

74

160

6.

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

42

64

54

160

7.

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

54

44

52

150

8.

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

50

54

46

150

9.

5380

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

48

48

48

144

10.

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

57

57

24

138

11.

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

44

24

41

109

12.

5281

Stec

Oliwer

TG Sokół Gniewkowo

2007

46

24

33

103

13.

574

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

24

33

38

95

14.

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

33

24

38

95

15-16

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toruń

2010

33

38

24

95

 

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

33

38

24

95

17.

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

38

46

9

93

18-19

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

24

33

33

90

 

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

24

33

33

90

20.

580

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

33

24

33

90

21.

5382

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

41

 

44

85

22.

7212

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

38

 

41

79

23.

3176

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

24

33

13

70

24-25

3201

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

24

13

24

61

 

3196

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

24

13

24

61

26.

3195

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

24

24

13

61

27.

2908

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

13

41

 

54

28-29

1874

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

13

13

24

50

 

4968

Barton

Hubert

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2009

13

13

24

50

30.

6963

Zielony

Wiktor

ŚKTS Świecie

2010

9

24

13

46

31.

6961

Kempa

Olaf

ŚKTS Świecie

2008

24

13

9

46

32.

4972

Skorulski

Adam

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2008

9

24

9

42

33-34

2366

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

13

13

13

39

 

568

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

13

13

13

39

35.

9045

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

9

9

13

31

36.

8656

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

9

9

9

27

37.

577

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

13

13

 

26

38.

2909

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2021

 

 

24

24

39.

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

 

24

 

24

40.

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

 

9

13

22

41-42

1871

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

13

9

 

22

 

1879

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

13

9

 

22

43-47

5145

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

 

9

9

18

 

11561

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

 

9

9

18

 

5862

Rybak

Maciej

LUKS Kusy Laskowice

2010

 

9

9

18

 

8652

Kołodziej

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

 

9

9

18

 

8655

Lis

Tomasz

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

 

9

9

18

48.

3203

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

9

 

9

18

49.

576

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

 

 

13

13

50-52

11837

Liebner

Michał

Krajna Sępólno

2007

 

 

9

9

 

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

 

 

9

9

 

11777

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

 

 

9

9

53-54

5855

Gondek

Miłosz

LUKS Kusy Laskowice

2007

 

9

 

9

 

1872

Maciejewski

Bartosz

UKS TOP Solec Kuj.

2010

 

9

 

9

55.

3865

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

9

 

 

9

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz