Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj150
tydzień172
miesiąc1496
wszystkie396865

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Kadetki po III WTK
Kadetki po III WTK 21/22 Drukuj

       

Kadetki po III WTK 2021/22

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

III

Razem

1.

2902

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

101

74

117

292

2.

6491

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

86

117

86

289

3.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

57

70

82

209

4.

2903

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

54

57

82

193

5.

2522

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

50

64

74

188

6.

5384

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

52

42

54

148

7.

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sepólno

2011

46

41

52

139

8.

1870

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

41

48

46

135

9.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

33

46

48

127

10.

8653

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

38

44

44

126

11.

5859

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

48

24

50

122

12.

4757

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

38

33

38

109

13.

2796

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

42

33

33

108

14.

4756

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

33

38

24

95

15.

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toruń

2011

 

52

41

93

16.

2523

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

 

50

41

91

17.

8659

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

38

24

88

18-19

8658

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

33

24

83

 

8649

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

33

24

83

20.

8647

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

25

24

75

21-22

5146

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

 

25

33

58

 

5156

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

 

25

33

58

23.

8661

Wendland

Rozalia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

33

25

 

58

24.

8646

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

33

 

24

57

25.

8650

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

26

 

24

50

26.

5141

Pochocka

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2010

 

25

24

49

27.

5853

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

44

 

 

44

28.

5387

Nowak

Zofia

Krajna Sepólno

2010

 

 

38

38

29.

4701

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

 

 

33

33

30.

8657

Majdan

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

26

 

 

26

31-32

5858

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

 

25

 

25

 

8663

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

 

25

 

25

33.

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

 

 

17

17

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz