Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj150
tydzie166
miesi帷1490
wszystkie396859

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow M這dzicy po III WTK
M這dzicy po III WTK 21/22 Drukuj

       

M這dzicy po III WTK 2021/22

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toru

2009

79

91

79

249

2.

214

ㄠcki

Piotr

Energa KTS Toru

2010

69

79

91

239

3.

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toru

2010

69

76

76

221

4.

2361

Krzy瘸nowski

Jakub

Gotyk Toru

2010

66

69

57

192

5.

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

60

53

66

179

6.

3865

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

40

44

47

131

7.

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

42

47

42

131

8.

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toru

2010

38

40

44

122

9.

3849

Gurzy雟ki

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

34

38

40

112

10.

1874

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

35

35

38

108

11.

6963

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

28

36

36

100

12.

568

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

31

34

34

99

13.

2908

Wichli雟ki

Franciszek

LUKS Che軛no

2009

57

42

 

99

14.

3178

Dymi雟ki

Kacper

Energa KTS Toru

2009

28

28

28

84

15.

4968

Barton

Hubert

Olender Wielka Nieszawka

2009

20

28

35

83

16.

576

J璠rzejewski

Oliwer

Olimpia Grudzi康z

2012

20

28

31

79

17-18

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

20

31

28

79

 

3203

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toru

2010

20

31

28

79

19.

5852

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

36

20

20

76

20.

3851

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

39

 

31

70

21.

1872

Maciejewski

Bartosz

UKS TOP Solec Kuj.

2010

12

28

28

68

22.

2907

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

28

20

20

68

23.

2909

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

 

20

39

59

24.

6488

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

12

20

20

52

25.

2366

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toru

2010

31

 

20

51

26.

3195

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

12

39

 

51

27.

5862

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

28

 

20

48

28.

5861

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

12

13

20

45

29.

3172

Bukolt

Julian

Energa KTS Toru

2010

20

 

20

40

30-32

1877

Przybylski

Marceli

UKS TOP Solec Kuj.

2010

20

20

 

40

 

1443

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

20

20

 

40

 

6498

Wika

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2011

20

20

 

40

33.

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

 

13

20

33

34.

1432

Jurkiewicz

Micha

KS Nowa Era Toru

2010

12

20

 

32

35.

5864

Szot

Rados豉w

Kusy Laskowice

2011

12

13

 

25

36-42

11935

Piekutowski

Cyprian

UKS TOP Solec Kuj.

2010

 

 

11

11

 

11676

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

 

 

11

11

 

11737

Jastrz瑿ski

Ksawery

Kusy Laskowice

2010

 

 

11

11

 

11738

Pi徠kowski

Jakub

Kusy Laskowice

2010

 

 

11

11

 

11731

Archacki

Mi這sz

Kusy Laskowice

2011

 

 

11

11

 

3169

Andrzejewski

Kacper

Energa KTS Toru

2011

 

 

11

11

 

11777

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toru

2011

 

 

11

11

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz