Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj93
wczoraj165
tydzie93
miesi帷2582
wszystkie397951

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow M這dziczki po III WTK
M這dziczki po III WTK 21/22 Drukuj

       

M這dziczki po III WTK 2021/22

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

6491

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

91

69

130

290

2.

2903

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

69

79

69

217

3.

5859

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

66

69

53

188

4.

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toru

2011

57

60

57

174

5.

5384

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

53

57

57

167

6.

2796

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

42

57

50

149

7.

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

35

60

53

148

8.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

38

39

53

130

9.

1870

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

40

42

36

118

10.

4756

Ratajczak

Julia

狼MS Baszta 疸in

2010

39

28

38

105

11.

2900

Nowak

Wiktoria

LUKS Che軛no

2012

28

34

39

101

12.

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Che軛no

2011

31

28

34

93

13.

4757

Ratajczak

Zofia

狼MS Baszta 疸in

2011

34

31

28

93

14.

5858

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

31

31

28

90

15.

2906

Szczutkowska

Amelia

LUKS Che軛no

2012

22

28

31

81

16-17

5851

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

28

21

28

77

 

6497

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

28

21

28

77

18.

5387

Nowak

Zofia

Krajna S瘼ólno

2010

36

38

 

74

19.

2893

Hawe趾o

Marta

LUKS Che軛no

2011

 

35

34

69

20.

4701

Skowro雟ka

Izabela

KS Nowa Era Toru

2011

 

36

31

67

21-22

1878

To造sz

Wiktoria

UKS TOP Solec Kuj.

2011

22

21

20

63

 

210

Dymi雟ka

Kinga

Energa KTS Toru

2012

22

21

20

63

23.

6026

Ma熥owska

Patrycja

UKS OSiR Brodnica

2009

22

28

 

50

24.

5146

Gaw璠a

Lena

IKTS Note Inowroc豉w

2011

28

 

20

48

25.

5142

D帳rza

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2011

22

 

20

42

26.

6494

Przyby豉

Lena

Emdek Bydgoszcz

2011

 

21

12

33

27.

1435

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toru

2011

 

21

 

21

28-31

8653

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

 

 

20

20

 

11964

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

 

 

20

20

 

11963

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

 

 

20

20

 

11730

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

 

 

20

20

32-35

11965

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

 

 

12

12

 

11729

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

 

 

12

12

 

11734

Wojczuk

Laura

Kusy Laskowice

2012

 

 

12

12

 

11732

Warpas

Oliwia

Kusy Laskowice

2012

 

 

12

12

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz