Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj150
tydzień172
miesiąc1496
wszystkie396865

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Seniorki po III WTK
Seniorki po III WTK 21/22 Drukuj

       

Seniorki po III WTK 2021/22

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW+MP

I

II

III

Za sez.

1.

2338

Błażejewicz

Zuzanna

Gotyk Toruń

2001

229

156

156

156

541

2.

211

Jarkowska

Aleksandra

Energa KTS Toruń

2003

115

72

81

116

312

3.

2901

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

120

74

97

74

291

4.

5139

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

83

108

74

65

265

5.

2892

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

107

81

68

70

258

6.

5144

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

98

60

72

85

255

7.

5385

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

83

70

85

81

249

8.

2902

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

107

65

0

77

249

9.

213

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

83

85

77

72

245

10.

5870

Suchomska

Barbara

LUKS Kusy Laskowice

1995

83

77

70

63

230

11.

5863

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

83

63

0

61

207

12.

212

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

83

60

0

57

200

13.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

0

53

63

68

184

14.

220

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

63

44

57

55

175

15.

5860

Rujner

Lilianna

LUKS Kusy Laskowice

2006

63

53

0

48

164

16.

2344

Jędrzejewska

Anna

Gotyk Toruń

1996

98

0

61

0

159

17.

2796

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR UZTS Barcin

2010

63

44

52

0

159

18.

1430

Rękas

Julia

KS Nowa Era Toruń

2001

98

0

0

59

157

19.

221

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

98

53

0

0

151

20.

5868

Fiedurek

Agata

LUKS Kusy Laskowice

1996

0

68

65

0

133

21.

5859

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

63

53

0

0

116

22.

6493

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

0

44

59

0

103

23.

2903

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

0

44

0

52

96

24.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

0

44

0

50

94

25.

7476

Baczyńska

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

83

0

0

0

83

26.

2365

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

63

0

0

0

63

27.

5384

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

0

0

55

0

55

28-30

5133

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

50

0

0

0

50

 

2795

Kaczmarek

Weronika

BOSiR UZTS Barcin

2003

50

0

0

0

50

 

 

Staudt

Katarzyna

LUKS Orlik Kcynia

1982

50

0

0

0

50

31.

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

0

0

0

46

46

32.

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

0

0

0

44

44

33.

2906

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

0

0

41

41

34.

2900

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

0

0

0

39

39

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz