Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj150
tydzień166
miesiąc1490
wszystkie396859

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Juniorzy po III WTK
Juniorzy po III WTK 21/22 Drukuj

       

Juniorzy po III WTK 2021/22

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

215

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

2005

129

179

152

460

2.

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

2004

129

70

129

328

3.

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

84

100

108

292

4.

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

70

84

100

254

5.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

51

108

66

225

6.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

2009

62

62

62

186

7.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

59

50

59

168

8.

570

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

57

53

50

160

9.

6492

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

45

51

55

151

10.

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

59

53

151

11.

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

28

55

57

140

12.

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

49

39

48

136

13.

5386

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

49

48

39

136

14.

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

28

45

51

124

15.

3850

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

39

39

45

123

16.

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

55

28

39

122

17.

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

66

 

39

105

18.

2356

Barganowski

Stanisław

Gotyk Toruń

2004

53

16

28

97

19-20

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

39

28

28

95

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

39

28

28

95

21.

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

16

45

28

89

22.

5388

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

 

39

45

84

23.

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

28

28

28

84

24.

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

45

39

 

84

25.

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

28

16

28

72

26.

5291

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

28

28

10

66

27.

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

16

16

28

60

28.

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

28

16

16

60

29.

2361

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

28

28

 

56

30.

5281

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

16

28

10

54

31-32

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

16

16

48

 

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

16

16

16

48

33.

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

16

10

16

42

34.

5380

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

 

 

39

39

35.

2367

Wieczorek

Mateusz

Gotyk Toruń

2004

10

28

 

38

36.

2354

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

28

10

 

38

37.

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

10

10

16

36

38-39

5284

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

10

16

10

36

 

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

10

16

10

36

40-41

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

2006

16

 

16

32

 

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

 

16

32

42-44

4970

Kwiatkowski

Maciej

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

10

10

30

 

4974

Studziński

Dominik

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

10

10

30

 

3186

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

10

10

10

30

45.

5382

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

 

 

28

28

46.

579

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

 

10

16

26

47-48

11561

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

 

10

10

20

 

4971

Murawski

Borys

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

 

10

10

20

49-51

3176

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

10

10

 

20

 

1447

Gierzyński

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2006

10

10

 

20

 

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toruń

2010

10

10

 

20

52-56

7697

Zubik

Jakub

KS Nowa Era Toruń

2004

 

 

10

10

 

1867

Jankowski

Hubert

UKS TOP Solec Kuj.

2006

 

 

10

10

 

1875

Nowicki

Przemysław

UKS TOP Solec Kuj.

2004

 

 

10

10

 

580

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

 

 

10

10

 

576

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

 

 

10

10

57-58

7212

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

 

10

 

10

 

577

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

 

10

 

10

59-60

3201

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

10

 

 

10

 

5145

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

10

 

 

10

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz