Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj91
wczoraj165
tydzień91
miesiąc2580
wszystkie397949

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Żak po III WTK
Żak po III WTK 21/22 Drukuj

       

Żacy po III WTK 2021/22

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

71

55

59

185

2.

2909

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

59

52

42

153

3.

576

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

48

48

52

148

4.

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

46

52

40

138

5.

2907

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

42

46

42

130

6.

6498

Wika

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2011

32

33

27

92

7.

3169

Andrzejewski

Kacper

Energa KTS Toruń

2011

31

30

29

90

8.

1443

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

33

28

28

89

9.

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

28

31

25

84

10.

5285

Blicharz

Adam

Sokół Gniewkowo

2011

22

29

25

76

11.

11676

Kurowski

Beniamin

LUKS Chełmno

2011

 

40

35

75

12.

1876

Olędzki

Oskar

UKS TOP Solec Kujawski

2021

27

14

30

71

13.

5861

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

30

24

16

70

14.

5289

Ozga

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2011

22

18

22

62

15.

11777

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

 

27

33

60

16.

5286

Kaźmierczak

Miłosz

Sokół Gniewkowo

2011

29

23

 

52

17.

7819

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

26

25

 

51

18.

5864

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

 

22

22

44

19.

7821

Krzemiński

Dominik

LUKS Chełmno

2011

22

 

22

44

20.

7815

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

22

21

 

43

21-22

11740

Boguń

Marcel

LUKS Kusy Laskowice

2013

 

18

16

34

 

11731

Archacki

Miłosz

LUKS Kusy Laskowice

2011

 

18

16

34

23.

2363

Krzyżański

Wojciech

KS Gotyk Toruń

2012

 

 

31

31

24.

11735

Odia

Kacper

LUKS Kusy Laskowice

2012

 

14

16

30

25.

11677

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

 

26

 

26

26.

7820

Hinc

Stanisław

LUKS Chełmno

2011

25

 

 

25

27.

6747

Bałdyga

Przemysław

MLUKS Orlik Kcynia

2011

 

 

22

22

28.

11700

Kwiatkowski

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2011

 

18

 

18

29-32

6748

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2011

 

 

16

16

 

11827

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

 

 

16

16

 

11403

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

 

 

16

16

 

11776

Kaczmarek

Julian

Energa KTS Toruń

2012

 

 

16

16

33.

11741

Bogun

Aleks

LUKS Kusy Laskowice

2014

 

14

 

14

34-35

11781

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

 

 

10

10

 

11742

Zielewski

Antoni

LUKS Kusy Laskowice

2015

 

 

10

10

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz