Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj150
tydzień173
miesiąc1497
wszystkie396866

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2022 arrow MW Seniorka 2022
MW Seniorka 2022 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek-Eliminacje do Mistrzostw Polski

27.02.2022 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

1.

5385

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

120

awans do MP

2.

211

Jarkowska

Aleksandra

Energa KTS Toruń

2003

115

3-4

2892

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

107

 

2901

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

107

5-8

213

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

98

 

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

98

 

5139

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

98

 

2902

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

98

9-16

5859

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

83

 

5870

Suchomska

Barbara

LUKS Kusy Laskowice

1995

83

 

5144

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

83

 

220

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

83

 

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

83

 

212

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

83

 

5863

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

83

 

1430

Rękas

Julia

KS Nowa Era Toruń

2001

83

17-19

2903

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

70

 

2796

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR UZTS Barcin

2010

70

 

5384

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

70

Gra Podwójna

1.

Drąg - Piłat

LUKS Chełmno

 

2.

Przybytkowska-Lemańska

LUKS Chełmno-Krajna Sępólno

 

3-4

Łącka-Jarkowska Aleks.

Energa KTS Toruń

 

Rękas-Kurzawska

KS Nowa Era Toruń-Energa KTS Toruń

5-8

Smykowska-Suchomska

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Słupska-Rogulska

LUKS Chełmno

 

 

Palacz - Dąbrzał

IKTS Noteć Inowrocław

 

Pilarska-Wycichowska

LUKS Kusy Laskowice-Energa KTS Toruń

 

9.

Kwaśniewska-Ilcewicz

BOSiR ULKS Barcin-Krajna Sępólno

Gra Mieszana

1.

Kotowski - Suchomska

Energa KTS Toruń-LUKS Kusy Laskowice

 

2.

Makowski - Piłat

LUKS Chełmno 

 

3-4

Małachowski - Łącka

Energa KTS Toruń

 

 

Zgliński-Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

5-8

Michna - Jarkowska

Energa KTS Toruń

 

 

Majchrzak Alex-Drąg

Gwiazda Bydgoszcz - LUKS Chełmno

 

Kurtyka - Palacz

Energa KTS Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Czerwiński - Smykowska

Energa KTS Toruń-LUKS Kusy Laskowice

 

9-16

Majchrzak Mich-Knapik

UKS Top Solec Kuj.-Krajna Sępólno

 

Szymanek - Pilarska

Energa KTS Toruń-LUKS Kusy Laskowice

 

 

Sawina-Przybytkowska

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

Łukaszewski Kr - Kwaśniewska

UKS OSiR Brodnica-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Utylski-Rękas

Pogoń Mogilno-KS Nowa Era Toruń

 

 

Stypka - Dąbrzał

Gotyk Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

Lica-Lemańska

Krajna Sępólno

 

Świder-Rogulska

UKS Top Solec Kuj.-LUKS Chełmno

17-19

Przybytkowski Mat.-Słupska

LUKS Chełmno

 

Śliwiński-Ilcewicz

UKS OSiR Brodnica-Krajna Sępólno

 

 

Szymczak-Wycichowska

Energa KTS Toruń

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz