Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj150
tydzień170
miesiąc1494
wszystkie396863

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2022 arrow MW Junior 2022
MW Junior 2022 Drukuj
 
        

Mistrzostwa Województwa Juniorów

19.03.2022 Gniewkowo

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

1.

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

90

 

2.

570

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

85

 

3-4

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

79

 

 

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

2004

79

 

5-8

5388

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

71

 

 

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

71

 

 

5386

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

71

 

 

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

71

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów

L.p

 

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Pkt.

1.

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

90

awans do MP

2.

5386

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

85

awans do MP

3.

570

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

81

4.

5388

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

77

5-6

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

73

 

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

73

7-8

3850

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

69

 

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

69

9-16

5284

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

57

 

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

57

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

57

 

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

57

 

6492

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

57

 

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

57

 

2356

Barganowski

Stanisław

Gotyk Toruń

2004

57

 

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

57

17-21

3186

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

44

 

1447

Gierzyński

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2006

44

 

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

2006

44

 

7697

Zubik

Jakub

KS Nowa Era Toruń

2004

44

 

5291

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

44

Gra Podwójna

1.

 

Majchrzak-Łukaszewski

Gwiazda Bydgoszcz

2.

 

Staszczyk-Marchlewski

Energa KTS Toruń-Gotyk Toruń

3-4

 

Lemański-Żychliński

Krajna Sępólno

 

 

Błachnio-Mańkowski

Olimpia Grudziądz-Piast Kruszwica

5-8

 

Kwaśnik - Zakrzewski

Sokół Gniewkowo

 

 

Zgliński - Krause

Energa KTS Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

 

Kęsik-Jamnicki

KS Nowa Era Toruń-Gwiazda Bydg.

 

 

Jagodziński - Wypij

LUKS Chełmno-Energa KTS Toruń

9-11

 

Rybacki-Barganowski

Gwiazda Bydgoszcz-Gotyk Toruń

 

 

Zubik-Gierzyński

KS Nowa Era Toruń

 

 

Stolarski-Białka

Sokół Gniewkowo

Gra Mieszana

1.

 

Łukaszewski-Dąbrzał

Gwiazda Bydgoszcz-IKTS Noteć Ino

2.

 

Staszczyk- Piłat

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

3-4

 

Krause - Łącka

Emdek Bydgoszcz-Energa KTS Toruń

 

 

Majchrzak - Drąg

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

5-8

 

Kęsik - Rujner

KS Nowa Era Toruń-Kusy Laskowice

 

 

Mańkowski-Smykowska

Piast Kruszwica-Kusy Laskowice

 

 

Lemański-Lemańska

Krajna Sępólno

 

 

Zgliński - Kurzawska

Energa KTS Toruń 

9-13

 

Jagodziński - Osińska

LUKS Chełmno-Emdek Bydgoszcz

 

 

Żychliński-Kałaczyńska

Krajna Sępólno

 

 

Rybacki-Wachowska

Gwiazda Bydg.-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Kwaśnik - Kaczmarek

Sokół Gniewkowo-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Błachnio-Jędrzejewska

Olimpia Grudziądz

Drużynowe Eliminacje do Mistrzostw Polski  Juniorów

3.04.2022 Toruń

1.

38

Gwiazda Bydgoszcz

Majchrzak Aleksander

Jamnicki Jakub

Łukaszewski Mikołaj

 

awans do MP

2.

165

Gotyk Toruń

Barganowski Stanisław

Wieczorek Mateusz

Marchlewski Kacper

 

3-4

325

Sokół Gniewkowo

Kwaśnik Michał

Białka Marcin

Zakrzewski Bartosz

 

 

106

KS Nowa Era Toruń

Kęsik Gracjan

Kowalski Piotr

Gierzyński Maciej

 

5

133

UKS TOP Solec Kuj.

Kaczan Stanisław

Nowicki Przemysław

Jankowski Hubert

 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów

3.04.2022 Toruń

1.

14

Energa KTS Toruń

Staszczyk Konrad

Michna Dawid

Zgliński Antoni

Juda Igor

Wypij Radosław

2.

38

Gwiazda Bydgoszcz

Majchrzak Aleksander

Jamnicki Jakub

Łukaszewski Mikołaj

 

 

3-4

165

Gotyk Toruń

Barganowski Stanisław

Wieczorek Mateusz

Marchlewski Kacper

 

 

 

325

Sokół Gniewkowo

Kwaśnik Michał

Białka Marcin

Zakrzewski Bartosz

 

 

5-6

106

KS Nowa Era Toruń

Kęsik Gracjan

Kowalski Piotr

Gierzyński Maciej

 

 

 

133

UKS TOP Solec Kuj.

Kaczan Stanisław

Nowicki Przemysław

Jankowski Hubert

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz