Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj28
wczoraj150
tydzień178
miesiąc1502
wszystkie396871

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2022 arrow MW Kadet 2022
MW Kadet 2022 Drukuj
 
        

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

20.03.2022 Gniewkowo

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 

Punkty

1.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

75

2.

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

71

3-4

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

65

 

5380

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

65

5-8

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

59

 

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

59

 

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

59

 

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

59

 

 

 

 

 

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

 

 

 

 

 

 

 

1.

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

75

awans na OOM

2.

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

71

awans na OOM

3.

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

67

4.

5380

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

64

5-6

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

61

 

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

61

7

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

58

8

5281

Stec

Oliwer

TG Sokół Gniewkowo

2007

56

9-16

3201

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

47

 

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

47

 

1879

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

47

 

7212

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

47

 

5382

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

47

 

574

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

47

 

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

47

 

3176

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

47

17-23

6961

Kempa

Olaf

ŚKTS Świecie

2008

32

 

580

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

32

 

1871

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

32

 

3196

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

32

 

11837

Liebner

Michał

Krajna Sępólno

2007

32

 

11561

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

32

 

4972

Skorulski

Adam

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2008

32

Gra Podwójna

1.

 

Sawina-Rękas Miłosz

Energa KTS-KS Nowa Era Toruń

 

2.

 

Aderjahn-Rękas Maciej

Krajna Sęp.-KS Nowa Era Toruń

 

3-4

 

Czekała-Zaborowski

Olimpia Grudziądz

 

 

 

Słabkowski-Słabkowski

LZS Jastrzębie

 

5-8

 

Derkowski-Rzadkiewicz

Energa KTS Toruń

 

 

 

Białka - Stec

Sokół Gniewkowo

 

 

 

Pieszak-Dereszewski

KS Nowa Era Toruń

 

 

 

Gotowalski-Jesse

IKTS Noteć-Krajna Sępólno

 

9-12

 

Skorulski-Bołądź

 Wielka Nieszawka-Gotyk Toruń

 

 

 

Kempa-Liebner

ŚKTS Świecie-Krajna Sępólno

 

 

 

Ryszewski-Wiśniewski

IKTS Noteć-Energa KTS Toruń

 

 

 

Kozak-Waldowski

UKS TOP Solec Kuj.

 

Gra Mieszana

1.

 

Sawina-Przybytkowska

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

2.

 

Rękas Miłosz-Słupska

KS Nowa Era-LUKS Chełmno

 

3-4

 

Gotowalski- Małecka

IKTS Noteć-LUKS Kołaczkowo

 

 

 

Rękas Maciej-Łęgowska

KS Nowa Era-LUKS Kołaczkowo

 

5-8

 

Białka-Majdan

Sokół Gniewkowo-Rynarzewo

 

 

 

Stec-Czajkowska

Sokół Gniewkowo-Rynarzewo

 

 

 

Dereszewski-Wendland

KS Nowa Era-Rynarzewo

 

 

 

Pieszak-Witkowska

KS Nowa Era-Rynarzewo

 

9

 

Ryszewski-Woźniak

IKTS Noteć Inowrocław

 

Drużynowe Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

3.04.2022 Toruń

1.

106

KS Nowa Era I Toruń

Rękas Miłosz

Rękas Maciej

 

awans do OOM

2.

444

LZS Jastrzębie

Słabkowski Patryk

Słabkowski Jakub

 

3-4

18

ASTS Olimpia Unia Grudziądz

Czekała Mateusz

Zaborowski Igor

 

 

106

KS Nowa Era II Toruń

Dereszewski Michał

Pieszak Stanisław

 

5-8

133

UKS TOP Solec Kuj.

Kozak Kacper

Waldowski Nikodem

 

 

325

Sokół Gniewkowo

Białka Krzysztof

Stec Oliwer

Zaleta Paweł

 

334

Krajna Sępólno

Aderjahn Nikodem

Jesse Mateusz

 

 

14

Energa KTS II Toruń

Wiśniewski Antoni

Derkowski Franciszek

Rzadkiewicz Antoni

9.

317

IKTS Noteć Inowrocław

Gotowalski Jakub

Ryszewski Adrian

 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

3.04.2022 Toruń

1.

14

Energa KTS Toruń

Sawina Maksymilian

Szurlej Kacper

 

2.

106

KS Nowa Era I Toruń

Rękas Miłosz

Rękas Maciej

 

3-4

444

LZS Jastrzębie

Słabkowski Patryk

Słabkowski Jakub

 

 

18

ASTS Olimpia Unia Grudziądz

Czekała Mateusz

Zaborowski Igor

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz