Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj25
wczoraj150
tydzień175
miesiąc1499
wszystkie396868

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2022 arrow MW Kadetka 2022
MW Kadetka 2022 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

20.03.2022 Gniewkowo

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

2902

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

75

2.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

71

3-4

2522

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

65

 

2523

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

65

5-8

8657

Majdan

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

59

 

5156

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

59

 

8661

Wendland

Rozalia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

59

 

8650

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

59

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

2522

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

75

awans do OOM

2.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

71

awans do OOM

3.

2523

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

67

4.

8650

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

64

5-6

5156

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

61

 

8661

Wendland

Rozalia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

61

7-8

8657

Majdan

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

57

 

8663

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

57

Gra Podwójna

1.

 

Przybytkowska-Słupska

LUKS Chełmno

 

2.

 

Łęgowska-Małecka

LUKS Kołaczkowo

 

3-4

 

Czajkowska-Majdan

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

 

Wendland-Witkowska

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

Gra Mieszana

1.

 

Sawina-Przybytkowska

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

2.

 

Rękas Miłosz-Słupska

KS Nowa Era-LUKS Chełmno

 

3-4

 

Gotowalski- Małecka

IKTS Noteć-LUKS Kołaczkowo

 

 

 

Rękas Maciej-Łęgowska

KS Nowa Era-LUKS Kołaczkowo

 

5-8

 

Białka-Majdan

Sokół Gniewkowo-Rynarzewo

 

 

 

Stec-Czajkowska

Sokół Gniewkowo-Rynarzewo

 

 

 

Dereszewski-Wendland

KS Nowa Era-Rynarzewo

 

 

 

Pieszak-Witkowska

KS Nowa Era-Rynarzewo

 

9

 

Ryszewski-Woźniak

IKTS Noteć Inowrocław

 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

1.

198

LUKS Chełmno

Przybytkowska Wiktoria

Słupska Malwina

awans do OOM

2.

176

LUKS Kołaczkowo

Łęgowska Maja

Małecka Natalia

 

3-4

520

LUKS Orzeł I Rynarzewo

Czajkowska Martyna

Majdan Lena

 

 

520

LUKS Orzeł II Rynarzewo

Wendland Rozalia

Witkowska Zuzanna

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz