Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj13
wczoraj150
tydzie163
miesi帷1487
wszystkie396856

Go軼imy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2022 arrow MW M這dzik 2022
MW M這dzik 2022 Drukuj
 
        

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

27.03.2022 S瘼ólno Kraj.

L.p

Nr lic

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toru

2009

60

2.

214

ㄠcki

Piotr

Energa KTS Toru

2010

56

3-4

2361

Krzy瘸nowski

Jakub

Gotyk Toru

2010

52

 

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

52

5-8

3849

Gurzy雟ki

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

46

 

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

46

 

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toru

2010

46

 

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toru

2010

46

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

Nr. lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

60

awans do MP

2.

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

56

awans do MP

3.

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toru

2010

53

4.

3849

Gurzy雟ki

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

51

5-6

1874

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

48

 

4968

Barton

Hubert

Olender Wielka Nieszawka

2009

48

7-8

568

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

44

 

3865

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

44

9-16

3851

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

36

 

3178

Dymi雟ki

Kacper

Energa KTS Toru

2009

36

 

3195

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

36

 

2366

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toru

2010

36

 

2909

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

36

 

576

J璠rzejewski

Oliwer

Olimpia Grudzi康z

2012

36

 

6963

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

36

 

1872

Maciejewski

Bartosz

UKS TOP Solec Kuj.

2010

36

17-24

6488

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

24

 

1443

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

24

 

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

24

 

3203

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toru

2010

24

 

5852

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

24

 

5862

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

24

 

1432

Jurkiewicz

Micha

KS Nowa Era Toru

2010

24

 

2907

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

24

25-28

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

15

 

11676

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

15

 

5864

Szot

Rados豉w

Kusy Laskowice

2011

15

 

5861

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

15

Gra Podwójna

1.

 

Szymczak - ㄠcki

Energa KTS Toru

2.

 

Krzy瘸nowski-Korzus

Gotyk Toru-KS Nowa Era Toru

3-4

 

Glanert-J璠rzejewski

Olimpia Grudzi康z

 

 

Rudolf-Pieszak

LUKS Che軛no-KS Nowa Era Toru

5-8

 

Jurek - Barton

Gwiazda Bydgoszcz-Olender Wielka N

 

 

Gurzy雟ki-Olechnowicz

Gwiazda Bydgoszcz

 

 

Rosi雟ki-Zagórski

Energa KTS Toru

 

 

Marjanek-Maciejewski

UKS TOP Solec Kuj.

9-14

 

Utylski-Jurkiewicz

KS Nowa Era Toru

 

 

Pankowski-Wójcik

LUKS Che軛no

 

 

Biernacki-Rybak

Kusy Laskowice

 

 

Drajem-Ho責a

Energa KTS Toru-Emdek Bydgoszcz

 

 

Rujner - Szot

Kusy Laskowice

 

 

Zielony - Biernat

安iecki KTS-Olimpia Grudzi康z

 

 

Dymi雟ki - Wiechecki

Energa KTS Toru-Gotyk Toru

 

 

Szczutkowski-Kurowski

LUKS Che軛no

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

10.04.2022 Grudzi康z

1.

Energa KTS Toru

Szymczak Wojciech

ㄠcki Piotr

 

 

2.

KS Nowa Era Toru

Korzus Julian

Pieszak Adam

Utylski Ignacy

 

3-4

LUKS Che軛no

Pankowski Jakub

Rudolf Wiktor

 

 

 

ASTS Olimpia Unia Grudzi康z

J璠rzejewski Oliwer

Glanert Olaf

Biernat Micha

 

Eliminacje do Dru篡nowych Mistrzostw Polski

1.

KS Nowa Era Toru

Korzus Julian

Pieszak Adam

Utylski Ignacy

360

awans do MP

2.

LUKS Che軛no

Pankowski Jakub

Rudolf Wiktor

 

350

3.

ASTS Olimpia Unia Grudzi康z

J璠rzejewski Oliwer

Glanert Olaf

Biernat Micha

338

4.

KS Gotyk Toru

Krzy瘸nowski Jakub

Wiechecki Tomasz

 

328

5-8

LUKS Che軛no II

Szczutkowski Kacper

Wójcik Patryk

Kurowski Benjamin

304

 

KS Gwiazda Bydgoszcz

Olechnowicz Maciej

Jurek Wojciech

 

304

 

UKS Top Solec Kujawski

Maciejewski Bartosz

Marjanek Nataniel

 

304

 

Energa KTS Toru II

Rosi雟ki Tytus

Zagórski Marcin

 

304

9-10

LUKS Kusy Laskowice

Rybak Maciej

Biernacki Wiktor

 

278

 

Energa KTS Toru III

Dymi雟ki Kacper

Drajem Mateusz

 

278

11-12

KS Nowa Era Toru II

Jurkiewicz Micha

Kwiatkowski Miko豉j

 

262

 

LUKS Kusy Laskowice II

Rujner Szymon

Szot Rados豉w

 

262

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz