Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj28
wczoraj150
tydzie178
miesi帷1502
wszystkie396871

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2022 arrow MW M這dziczka 2022
MW M這dziczka 2022 Drukuj
 
        

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dziczek

27.03.2022 S瘼ólno Kraj.

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

6491

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

60

2.

2903

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

56

3-4

5859

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

52

 

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toru

2011

52

5-8

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Che軛no

2011

46

 

5384

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

46

 

2897

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

46

 

2796

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

46

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

 

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toru

2011

60

awans do MP

2.

5384

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

56

awans do MP

3.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

53

4.

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Che軛no

2011

51

5.

2796

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

49

6.

1870

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

47

7-8

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

44

 

4756

Ratajczak

Julia

狼MS Baszta 疸in

2010

44

9-16

5387

Nowak

Zofia

Krajna S瘼ólno

2010

36

 

2900

Nowak

Wiktoria

LUKS Che軛no

2012

36

 

2906

Szczutkowska

Amelia

LUKS Che軛no

2012

36

 

5851

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

36

 

6497

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

36

 

8653

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

36

 

4757

Ratajczak

Zofia

狼MS Baszta 疸in

2011

36

 

4701

Skowro雟ka

Izabela

KS Nowa Era Toru

2011

36

17-24

1878

To造sz

Wiktoria

UKS TOP Solec Kuj.

2011

24

 

11963

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

24

 

5146

Gaw璠a

Lena

IKTS Note Inowroc豉w

2011

24

 

5142

D帳rza

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2011

24

 

6026

Ma熥owska

Patrycja

UKS OSiR Brodnica

2009

24

 

5858

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

24

 

11964

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

24

 

210

Dymi雟ka

Kinga

Energa KTS Toru

2012

24

25-29

11730

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

14

 

11734

Wojczuk

Laura

Kusy Laskowice

2012

14

 

11732

Warpas

Oliwia

Kusy Laskowice

2012

14

 

11729

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

14

 

11965

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

14

Gra Podwójna

1

 

Pilarska - Krause

Kusy Laskowice-Emdek Bydgoszcz

2

 

Rogulska-Knapik

LUKS Che軛no-Krajna S瘼ólno

3-4

 

Kowalik-Ilcewicz

LUKS Che軛no-Krajna S瘼ólno

 

 

Kwa郾iewska - Sonnenberg

BOSiR ULKS Barcin-KS Nowa Era

5-8

 

Niedzielska-Biernacka

Kusy Laskowice

 

 

Ratajczak Julia-Ratajczak Zofia

狼MS Baszta 疸in

 

 

Nowak Wiktoria-Rudolf

LUKS Che軛no

 

 

Klepacz-Skowro雟ka

UKS TOP Solec Kuj.-KS Nowa Era

9-16

 

Warpas - Wojczuk

Kusy Laskowice

 

 

Nowak Zofia-Szczutkowska

Krajna S瘼ólno-LUKS Che軛no

 

 

To造sz - Kujawa

UKS TOP Solec Kuj-LUKS Rynarzewo

 

 

Ma熥owska-Rydlewska Lilianna

UKS OSiR Brodnica-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Szal - Rydlewska Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

 

 

D帳rza Anna-Gaw璠a

IKTS Note Inowroc豉w

 

 

Szoch - Dymi雟ka

Emdek Bydgoszcz-Energa KTS Toru

 

 

Sworowska - Adamska

Kusy Laskowice

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek

10.04.2022 Grudzi康z

1.

MKS Emdek Bydgoszcz

Krause Agata

Szoch Izabelka

 

 

2.

LUKS Che軛no

Szczutkowska Amelia

Rogulska Julia

Kowalik Greta

 

3-4

MLKS Krajna S瘼ólno

Knapik Marta

Ilcewicz Wiktoria

Nowak Zofia

 

 

KS Nowa Era Toru

Sonnenberg Monika

Skowro雟ka Izabela

 

 

Dru篡nowe Eliminacje do Mistrzostw Polski M這dziczek

Pkt

1.

MLKS Krajna S瘼ólno

Knapik Marta

Ilcewicz Wiktoria

Nowak Zofia

360

awans do MP

2.

KS Nowa Era Toru

Sonnenberg Monika

Skowro雟ka Izabela

 

350

3.

LUKS Che軛no

Szczutkowska Amelia

Rogulska Julia

Kowalik Greta

338

4.

LUKS Kusy Laskowice

Pilarska Weronika

Niedzielska Weronika

Biernacka Alicja

328

5-6

UKS Top Solec Kujawski

Klepacz Maria

To造sz Wiktoria

 

314

 

LUKS Che軛no II

Nowak Wiktoria

Rudolf Natasza

 

314

7-8

BOSiR ULKS Barcin

Kwa郾iewska Zuzanna

Szal Agata

 

295

 

BOSiR ULKS Barcin II

Rydlewska Adrianna

Szal Martyna

 

295

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz