Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj150
tydzień166
miesiąc1490
wszystkie396859

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2022 arrow MW Żaczka 2022
MW Żaczka 2022 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

2.05.2022 Laskowice

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toruń

2011

45

2.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

42

3-4

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

39

 

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

39

5-8

2893

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

34

 

4701

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

34

 

2900

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

34

 

3844

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

34

Eliminacje do Mistrzostw Polski  Żaczek

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

2900

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

45

awans do MP

2.

2893

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

42

awans do MP

3.

3844

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

40

4.

4757

Ratajczak

Zofia

Baszta Żnin

2011

38

5-6

5142

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

36

 

210

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

36

7-8

1878

Tołysz

Wiktoria

UKS TOP Solec Kujawski

2011

33

 

5146

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

33

9-16

11964

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

27

 

1435

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toruń

2011

27

 

11965

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

27

 

11963

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

27

 

11400

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

27

 

10631

Mazurek

Lena

UKS TOP Solec Kujawski

2012

27

 

11730

Adamska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2011

27

 

11399

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

27

17-20

11729

Sworowska

Amelia

LUKS Kusy Laskowice

2011

20

 

11732

Warpas

Oliwia

LUKS Kusy Laskowice

2012

20

 

6494

Przybyła

Lena

Emdek Bydgoszcz

2011

20

 

11734

Wojczuk

Laura

LUKS Kusy Laskowice

2012

20

21-24

6753

Jamroży

Gabriela

MLUKS Orlik Kcynia

2012

16

 

11739

Gapińska

Marta

LUKS Kusy Laskowice

2012

16

 

11733

Różyńska

Eliza

LUKS Kusy Laskowice

2012

16

 

12169

Mróz

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

16

Gra podwójna

1.

 

Sonnenberg Monika

Skowrońska Izabela

KS Nowa Era Toruń

2.

 

Kowalik Greta

Ilcewicz Wiktoria

LUKS Chełmno-Krajna Sępólno

3-4

 

Hawełko Marta

Lasota Nadia

LUKS Chełmno-Gwiazda Bydgoszcz

 

 

Nowak Wiktoria

Rudolf Natasza

LUKS Chełmno

5-8

 

Przybyła Lena

Motyka Amelia

Emdek Bydgoszcz-KS Nowa Era

 

 

Dymińska Kinga

Ratajczak Zofia

Energa KTS Toruń-Baszta Żnin

 

 

Dąbrzał Anna

Gawęda Lena

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Tołysz Wiktoria

Mazurek Lena

UKS TOP Solec Kujawski

9-14

 

Warpas Oliwia

Wojczuk Laura

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Jabłońska Anelia

Borko Nikola

LUKS Chełmno

 

 

Rydlewska Lilianna

Szal Agata

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Rydlewska Adrianna

Mróz Maja

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Adamska Julia

Sworowska Amelia

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Różyńska Eliza

Gapińska Marta

LUKS Kusy Laskowice

                   Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaczek

3.05.2022 Grudziądz

1.

198

LUKS Chełmno

Kowalik Greta

Rudolf Natasza

 

2.

106

KS Nowa Era Toruń

Sonnenberg Monika

Skowrońska Izabela

 

3-4

334

Krajna Sępólno

Ilcewicz Wiktoria

Świderska Wiktoria

 

 

198

LUKS II Chełmno

Nowak Wiktoria

Szczutkowska Amelia

Hawełko Marta

5-6

317

IKTS Noteć Inowrocław

Dąbrzał Anna

Gawęda Lena

 

 

361

LUKS Kusy Laskowice

Warpas Oliwia

Wojczuk Laura

 

7-8

192

BOSiR ULKS Barcin

Rydlewska Adrianna

Szal Agata

 

 

361

LUKS Kusy II Laskowice

Sworowska Amelia

Adamska Julia

 

9

106

KS Nowa Era II Toruń

Motyka Amelia

Kotkiewicz Lidia

 

10

192

BOSiR ULKS II Barcin

Rydlewska Lilianna

Szal Marta

Mróz Maja

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz