Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj88
wczoraj165
tydzień88
miesiąc2577
wszystkie397946

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Kadetka za sezon 21/22
Kadetka za sezon 21/22 Drukuj

       

Kadetki za sezon 2021/22

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

III

MW-MP

Razem

1.

2902

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

101

74

117

144

362

2.

6491

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

86

117

86

0

289

3.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

57

70

82

81

233

4.

2522

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

50

64

74

81

219

5.

2903

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

54

57

82

0

193

6.

2523

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

0

50

41

67

158

7.

5384

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

52

42

54

0

148

8.

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sepólno

2011

46

41

52

0

139

9.

1870

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

41

48

46

0

135

10.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

33

46

48

0

127

11.

8653

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

38

44

44

0

126

12.

5859

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

48

24

50

0

122

13.

5156

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

0

25

33

61

119

14.

8661

Wendland

Rozalia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

33

25

0

61

119

15.

8650

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

26

0

24

64

114

16.

4757

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

38

33

38

0

109

17.

2796

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

42

33

33

0

108

18.

4756

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

33

38

24

0

95

19.

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toruń

2011

0

52

41

0

93

20.

8659

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

38

24

0

88

21.

8657

Majdan

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

26

0

0

57

83

22-23

8658

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

33

24

0

83

 

8649

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

33

24

0

83

24.

8663

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

0

25

0

57

82

25.

8647

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

25

24

0

75

26.

5146

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

25

33

0

58

27.

8646

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

33

0

24

0

57

28.

5141

Pochocka

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2010

0

25

24

0

49

29.

5853

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

44

0

0

0

44

30.

5387

Nowak

Zofia

Krajna Sepólno

2010

0

0

38

0

38

31.

4701

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

0

0

33

0

33

32.

5858

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

0

25

0

0

25

33.

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

0

0

17

0

17

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz