Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj93
wczoraj165
tydzień93
miesiąc2582
wszystkie397951

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Senior za sezon 21/22
Senior za sezon 21/22 Drukuj

       

Seniorzy za sezon 2021/22

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Po II WTK

1.

194

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

168

0

274

185

627

2.

192

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

156

90

233

229

618

3.

599

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

233

198

168

149

599

4.

207

Walaszek

Przemysław

Energa KTS Toruń

0

198

168

156

185

551

5.

3837

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

156

156

198

149

510

6.

208

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

130

198

156

149

503

7.

589

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

108

74

85

98

291

8.

215

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

74

85

80

120

285

9.

198

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

68

81

40

115

264

10.

5225

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

62

0

81

115

258

11.

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

77

77

74

98

252

12.

205

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

70

64

0

107

241

13.

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

62

40

70

98

230

14.

186

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

40

70

77

83

230

15.

1861

Majchrzak

Michał

UKS TOP Solec Kuj.

99

72

0

36

107

215

16.

1864

Świder

Dariusz

UKS TOP Solec Kuj.

74

53

0

53

83

189

17.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

9

25

40

64

83

187

18.

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

40

53

60

63

176

19.

6506

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

25

68

40

63

171

20.

6010

Maruszak

Piotr

UKS OSiR Brodnica

95

62

0

40

63

165

21.

6013

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

25

0

53

83

161

22.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

17

0

60

83

160

23.

195

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

0

40

68

49

157

24.

5621

Łukaszewski

Krystian

UKS Szaniec

87

0

0

72

83

155

25.

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

25

40

25

83

148

26.

6065

Stypka

Filip

Gotyk Toruń

1

40

53

0

49

142

27.

5392

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

40

0

83

140

28.

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

40

60

40

0

140

29.

5623

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

62

72

0

0

134

30.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

53

60

17

0

130

31.

6007

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

0

0

64

63

127

32.

594

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

53

53

17

0

123

33.

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

40

0

25

49

114

34.

202

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

0

53

53

0

106

35.

6009

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

0

0

40

63

103

36.

2889

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

15

0

25

63

103

37.

2887

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

40

0

0

63

103

38.

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

17

0

17

63

97

39.

3833

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

17

27

17

49

93

40.

2521

Pochylski

Patryk

LUKS Kołaczkowo

93

17

40

17

0

74

41.

5226

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

0

64

0

0

64

42.

105

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

17

0

40

0

57

43.

2883

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

0

0

53

0

53

44.

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

25

0

25

0

50

45.

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

5

17

27

0

0

44

46.

3836

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

17

0

25

0

42

47-48

107

Glica

Rafał

Piast Kruszwica

1

0

0

40

0

40

 

7928

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

0

0

40

0

40

49-50

596

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

0

40

0

0

40

 

597

Wrzesiński

Maciej

Olimpia Grudziądz

64

0

40

0

0

40

51-52

3205

Fąfara

Krzysztof

Energa KTS Toruń

74

40

0

0

0

40

 

199

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

40

0

0

0

40

53-56

2899

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

3

17

0

17

0

34

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

17

0

17

0

34

 

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

17

0

17

0

34

 

5278

Stolarski

Robert

Sokół Gniewkowo

76

17

0

17

0

34

57.

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

5

15

0

17

0

32

58-59

588

Gąsior

Kamil

Olimpia Grudziądz

90

0

27

0

0

27

 

579

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

5

0

27

0

0

27

60-62

3850

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

0

0

25

0

25

 

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

0

0

25

0

25

 

6012

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

0

0

25

0

25

63-65

6014

Wasilewski

Adam

UKS OSiR Brodnica

87

25

0

0

0

25

 

3835

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

25

0

0

0

25

 

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

3

25

0

0

0

25

66-70

2367

Wieczorek

Mateusz

Gotyk Toruń

4

0

0

17

0

17

 

2520

Łęgowski

Michał

LUKS Kołaczkowo

81

0

0

17

0

17

 

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

0

0

17

0

17

 

8300

Zdziebłowski

Łukasz

AZS Włocławek

89

0

0

17

0

17

 

8290

Jastrzębowski

Arkadiusz

AZS Włocławek

79

0

0

17

0

17

71-74

3846

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

17

0

0

0

17

 

3840

Jurek

Arkadiusz

Gwiazda Bydgoszcz

67

17

0

0

0

17

 

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

6

17

0

0

0

17

 

2354

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

6

17

0

0

0

17

75.

3851

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

10

15

0

0

0

15

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz