Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj87
wczoraj165
tydzień87
miesiąc2576
wszystkie397945

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Junior za sezon 21/22
Junior za sezon 21/22 Drukuj

      

Juniorzy za sezon 2021/22

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW-MP

Razem

1.

215

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

2005

129

179

152

181

512

2.

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

2004

129

70

129

123

381

3.

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

84

100

108

112

320

4.

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

70

84

100

99

283

5.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

51

108

66

0

225

6.

570

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

57

53

50

81

191

7.

5386

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

49

48

39

90

187

8.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

2009

62

62

62

0

186

9.

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

66

0

39

73

178

10.

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

49

39

48

73

170

11.

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

59

53

57

169

12.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

59

50

59

0

168

13.

6492

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

45

51

55

57

163

14.

5388

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

0

39

45

77

161

15.

3850

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

39

39

45

69

153

16.

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

55

28

39

57

151

17.

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

16

45

28

69

142

18.

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

28

55

57

0

140

19.

2356

Barganowski

Stanisław

Gotyk Toruń

2004

53

16

28

57

138

20-21

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

39

28

28

57

124

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

39

28

28

57

124

22.

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

28

45

51

0

124

23.

5291

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

28

28

10

44

100

24.

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

16

16

57

89

25.

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

28

28

28

0

84

26.

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

45

39

0

0

84

27.

5284

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

10

16

10

57

83

28.

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

2006

16

0

16

44

76

29.

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

28

16

28

0

72

30.

3186

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

10

10

10

44

64

31.

1447

Gierzyński

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2006

10

10

0

44

64

32.

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

16

16

28

0

60

33.

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

28

16

16

0

60

34.

2361

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

28

28

0

0

56

35.

7697

Zubik

Jakub

KS Nowa Era Toruń

2004

0

0

10

44

54

36.

5281

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

16

28

10

0

54

37.

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

16

16

16

0

48

38.

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

16

10

16

0

42

39.

5380

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

0

0

39

0

39

40.

2367

Wieczorek

Mateusz

Gotyk Toruń

2004

10

28

0

0

38

41.

2354

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

28

10

0

0

38

42.

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

10

10

16

0

36

43.

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

10

16

10

0

36

44.

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

0

16

0

32

45-46

4970

Kwiatkowski

Maciej

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

10

10

0

30

 

4974

Studziński

Dominik

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

10

10

10

0

30

47.

5382

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

0

0

28

0

28

48.

579

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

0

10

16

0

26

49-50

11561

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

0

10

10

0

20

 

4971

Murawski

Borys

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2006

0

10

10

0

20

51-52

3176

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

10

10

0

0

20

 

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toruń

2010

10

10

0

0

20

53-56

1867

Jankowski

Hubert

UKS TOP Solec Kuj.

2006

0

0

10

0

10

 

1875

Nowicki

Przemysław

UKS TOP Solec Kuj.

2004

0

0

10

0

10

 

580

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

0

0

10

0

10

 

576

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

0

0

10

0

10

57-58

7212

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

0

10

0

0

10

 

577

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

0

10

0

0

10

59-60

3201

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

10

0

0

0

10

 

5145

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

10

0

0

0

10

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz