Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow I WTK Kadetów
I WTK Kadetów 22/23 Drukuj

       

I WTK Kadetów 2022/23

17.09.2022 Sępólno Kraj.

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

60

awans do I Grand Prix

2.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

57

3.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

54

4.

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

52

5.

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

50

6.

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

48

7.

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

46

8.

3963

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

44

9-10

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

41

 

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

41

11-12

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

38

 

2664

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

38

13-16

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

33

 

3959

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

33

 

5396

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

33

 

4485

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

33

17-24

4634

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

24

 

2683

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

24

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

24

 

5755

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

24

 

3584

Zielony

Wiktor

ŚKTS Świecie

2010

24

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

24

 

3965

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

24

 

1495

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

24

25-32

5386

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

13

 

8362

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

13

 

5358

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

13

 

4541

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

13

 

4493

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

13

 

4763

Rujner

Szymon

LUKS Kusy Laskowice

2011

13

 

3012

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

13

 

6114

Lippki

Aleksander

LUKS Chełmno

2009

13

33-36

4767

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

9

 

4758

Pęczkowski

Mikołaj

LUKS Kusy Laskowice

2010

9

 

4546

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

9

 

6377

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

9

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz