Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow I WTK Kadetek
I WTK Kadetek 22/23 Drukuj

       

I WTK Kadetek 2022/23

17.09.2022 Sępólno Kraj.

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

1.

1500

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

60

awans do I Grand Prix

2.

4760

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

57

3.

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

54

4.

2686

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

52

5.

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

50

6.

1700

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

48

7.

1701

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

46

8.

8348

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

44

9-10

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sepólno

2011

41

 

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

41

11-12

2027

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

38

 

4753

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

38

13-16

4539

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

33

 

8364

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

33

 

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

33

 

6384

Szoch

Izabela

EMDEK Bydgoszcz

2010

33

17-24

8355

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

3025

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

24

 

8347

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

8345

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

8344

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

4547

Tołysz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

24

 

3013

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

24

 

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR-ULKS Barcin

2012

24

25-32

8371

Wendland

Rozalia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

13

 

8365

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

13

 

8363

Majdan

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

13

 

8374

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

13

 

3019

Pochocka

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2010

13

 

4751

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

13

 

6383

Przybyła

Lena

EMDEK Bydgoszcz

2011

13

 

8346

Błażejewska

Maja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

13

33-34

4766

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

9

 

2030

Szal

Agata

BOSiR-ULKS Barcin

2012

9

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz