Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzie133
miesi帷295
wszystkie439361

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow I WTK M這dzik闚
I WTK M這dzik闚 22/23 Drukuj

       

I WTK M這dzików 2022/23

10.09.2022 Gniewkowo

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

1.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

50

awans do I Grand Prix

2.

3960

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

47

3.

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

44

4.

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

42

5.

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toru

2010

40

6.

3965

J璠rzejewski

Oliwer

Olimpia Grudzi康z

2012

39

7.

1495

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

38

8.

3584

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

36

9.

4541

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

35

10.

5386

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

34

11-12

1505

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

31

 

5358

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toru

2011

31

13-16

2659

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toru

2010

28

 

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

28

 

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

28

 

4546

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

28

17-24

4764

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

20

 

6377

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

20

 

4763

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

20

 

4767

Szot

Rados豉w

Kusy Laskowice

2011

20

 

5352

Andrzejewski

Kacper

Energa KTS Toru

2011

20

 

2687

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toru

2011

20

 

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Che軛no

2012

20

 

6118

Drzazga

Miko豉j

LUKS Che軛no

2013

20

25-29

4752

Archacki

Mi這sz

Kusy Laskowice

2011

12

 

4545

Ol璠zki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

12

 

6121

Szulc

Karol

LUKS Che軛no

2013

12

 

5411

Cymerski

Witold

Energa KTS Toru

2015

12

 

4758

P璚zkowski

Miko豉j

Kusy Laskowice

2010

12

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz