Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 22/23 Drukuj

       

I WTK Seniorów 2022/23

3.09.2022 Grudziądz

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

1058

Sokołowski

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2

90

awans do I Grand Prix

2.

4536

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

85

3.

329

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

81

4.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

77

5.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

74

6.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

72

7.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

70

8.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

68

9-10

1301

Śliwiński

Marcin

UKS Szaniec

94

64

 

1299

Maćkowiak

Wojciech

UKS Szaniec

82

64

11-12

4642

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

60

 

4531

Leszczyński

Krzysztof

UKS Top Solec Kuj.

83

60

13-16

5212

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

53

 

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

53

 

4507

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

53

 

5302

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

53

17-24

339

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

40

 

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

40

 

4506

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

40

 

1297

Fąfara

Krzysztof

UKS Szaniec

74

40

 

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

40

 

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

40

 

3974

Drozdowski

Andrzej

Olimpia Grudziądz

82

40

 

 

Ostrowski

Wiesław

Gruta

52

40

25-32

4502

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

25

 

4638

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

25

 

5312

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

25

 

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

25

 

5217

Zamojski

Mateusz

Krajna Sępólno

93

25

 

3960

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

10

25

 

3983

Śnieżek

Patrk

Olimpia Grudziądz

97

25

 

5554

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2

25

33-35

2655

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

18

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

8

18

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

6

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz