Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow I WTK Juniorów
I WTK Juniorów 22/23 Drukuj

       

I WTK Juniorów 2022/23

11.09.2022 Gniewkowo

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

70

awans do I Grand Prix

2.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

66

3.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

62

4.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

59

5.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

57

6.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

55

7.

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

53

8.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

51

9-10

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

49

 

7915

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

49

11-12

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

45

 

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

45

13-16

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

39

 

2689

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

39

 

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

39

 

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

39

17-24

2129

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

28

 

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

28

 

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

28

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

28

 

7914

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

28

 

2664

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

28

 

4548

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

28

 

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

28

25-32

8481

Rybacki

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2005

16

 

3023

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

2128

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

3022

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

16

 

4634

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

16

 

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

 

5755

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

16

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

16

33-43

2683

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

10

 

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

10

 

3020

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

 

4537

Jankowski

Hubert

UKS Top Solec Kuj.

2005

10

 

4544

Nowicki

Przemysław

UKS Top Solec Kuj.

2004

10

 

3015

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

10

 

1495

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

10

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

2006

10

 

3963

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

10

 

4540

Kozak

Kacper

UKS Top Solec Kuj.

2007

10

 

4673

Babiński

Bartosz

GOKSiR Pruszcz

2006

10

Żółta kartka - Kęsik Gracjan - niesportowe zachowanie w czasie gry

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz