Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzie118
miesi帷442
wszystkie439508

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow M這dziczki po I WTK
M這dziczki po I WTK 22/23 Drukuj

       

M這dziczki po I WTK 2022/23

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

1.

1500

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

91

2.

345

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toru

2011

76

3.

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

69

4.

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Che軛no

2011

60

5.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

57

6.

2027

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

53

7.

6384

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

53

8.

1700

Ratajczak

Julia

狼MS Baszta 疸in

2010

50

9.

2686

Skowro雟ka

Izabela

KS Nowa Era Toru

2011

42

10.

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Che軛no

2012

36

11.

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Che軛no

2012

35

12.

4490

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

33

13-14

1701

Ratajczak

Zofia

狼MS Baszta 疸in

2011

31

 

4753

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

31

15-18

4547

To造sz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

28

 

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

28

 

2681

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toru

2011

28

 

1490

Jab這雟ka

Anelia

LUKS Che軛no

2013

28

19-26

3013

D帳rza

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2011

20

 

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

20

 

4751

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

20

 

4543

Mazurek

Lena

UKS Top Solec Kuj.

2012

20

 

3187

Ga喚zewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

20

 

3019

Pochocka

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2010

20

 

5221

Ihina

Darina

Krajna S瘼ólno

2013

20

 

2132

Lewicka

Martyna

TG Sokó Gniewkowo

2010

20

27-34

6383

Przyby豉

Lena

Emdek Bydgoszcz

2011

11

 

2024

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

11

 

2025

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

11

 

2023

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

11

 

4609

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

11

 

3188

Ga喚zewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2012

11

 

3024

Wo幡iak

Dorota

IKTS Note Inowroc豉w

2012

11

 

2131

Krzysztofiak

Michalina

TG Sokó Gniewkowo

2010

11

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz