Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 22/23 Drukuj

       

Seniorzy po I WTK 2022/23

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

III

MW+MP

I

Po II WTK

1.

333

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

90

233

229

300

762

2.

334

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

0

274

185

168

627

3.

1060

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

198

168

149

198

564

4.

342

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

198

156

149

198

552

5.

51

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

156

198

149

116

503

6.

1058

Sokołowski

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2

85

116

115

156

387

7.

329

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

70

77

83

130

290

8.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

85

80

120

77

285

9.

4536

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

81

71

110

85

276

10.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

77

74

98

74

249

11.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

0

60

83

70

213

12.

1301

Śliwiński

Marcin

UKS Szaniec

94

0

53

83

64

200

13.

2706

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

0

81

115

0

196

14.

5212

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

40

0

83

53

176

15.

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

53

60

63

0

176

16.

5302

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

53

53

67

53

173

17.

340

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

64

0

107

0

171

18.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

60

40

0

68

168

19.

335

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

40

68

49

0

157

20.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

60

17

0

72

149

21.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

40

25

83

0

148

22.

339

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

53

53

0

40

146

23.

4533

Majchrzak

Michał

UKS Top Solec Kuj.

99

0

36

107

0

143

24.

1299

Maćkowiak

Wojciech

UKS Szaniec

82

53

17

0

64

134

25.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

0

25

49

53

127

26.

6296

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

0

64

63

0

127

27.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

0

17

63

40

120

28.

6300

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

0

40

63

0

103

29.

4502

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

27

17

49

25

101

30.

4506

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

40

17

0

40

97

31.

1488

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

0

25

63

0

88

32.

4642

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

0

25

0

60

85

33.

4643

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

72

0

0

0

72

34-35

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

0

25

0

40

65

 

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

0

25

0

40

65

36.

4638

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

0

40

0

25

65

37.

1486

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

0

0

63

0

63

38.

4531

Leszczyński

Krzysztof

UKS Top Solec Kuj.

83

0

0

0

60

60

39.

4507

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

0

0

0

53

53

40.

1482

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

0

53

0

0

53

41.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

0

17

0

25

42

42-44

1297

Fąfara

Krzysztof

UKS Szaniec

74

0

0

0

40

40

 

 

Ostrowski

Wiesław

Gruta

52

0

0

0

40

40

 

3974

Drozdowski

Andrzej

Olimpia Grudziądz

82

0

0

0

40

40

45.

2896

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

0

40

0

0

40

46-47

3982

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

40

0

0

0

40

 

3984

Wrzesiński

Maciej

Olimpia Grudziądz

64

40

0

0

0

40

48-49

3978

Gąsior

Kamil

Olimpia Grudziądz

90

27

0

0

0

27

 

3966

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

5

27

0

0

0

27

50-54

5312

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

0

0

0

25

25

 

5554

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2

0

0

0

25

25

 

5217

Zamojski

Mateusz

Krajna Sępólno

93

0

0

0

25

25

 

3960

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

10

0

0

0

25

25

 

3983

Śnieżek

Patrk

Olimpia Grudziądz

97

0

0

0

25

25

55-56

4503

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

0

25

0

0

25

 

6304

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

0

25

0

0

25

57-59

2655

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

0

0

0

18

18

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

8

0

0

0

18

18

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

6

0

0

0

18

18

60-64

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

0

17

0

0

17

 

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

0

17

0

0

17

 

3030

Stolarski

Robert

IKTS Noteć Inowrocław

76

0

17

0

0

17

 

2689

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

5

0

17

0

0

17

 

2893

Zdziebłowski

Łukasz

Piast Kruszwica

89

0

17

0

0

17

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz