Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Żak po I WTK
Żak po I WTK 22/23 Drukuj

       

Żacy po I WTK 2022/23

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

94

2.

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

71

3.

3965

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

62

4.

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

59

5.

1505

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

55

6.

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

46

7.

6120

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

46

8.

4545

Olędzki

Oskar

UKS TOP Solec Kujawski

2012

40

9.

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

37

10.

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

33

11.

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

31

12.

6118

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

30

13.

6121

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

29

14.

8688

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

28

15.

5411

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

27

16.

5373

Kaczmarek

Julian

Energa KTS Toruń

2012

26

17.

8359

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

25

18.

8349

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

24

19.

6372

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

23

20.

2663

Błaszkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toruń

2012

22

21.

8366

Oczki

Mikołaj

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

21

22.

2658

Caglar

Leon

KS Nowa Era Toruń

2013

20

23.

3021

Stec

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2013

19

24.

8399

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

18

25.

8358

Lau

Xawier

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

17

26.

8107

Zamojski

Kacper

Krajna Sępólno Kraj.

2013

15

27.

8368

Rozkowiński

Sebastian

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

14

28.

8351

Heymann

Jan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

13

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz