Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Żaczka po I WTK
Żaczka po I WTK 22/23 Drukuj

       

Żaczki po I WTK 2022/23

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

82

2.

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

71

3.

4490

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

62

4.

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

55

5.

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

52

6.

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

46

7.

1490

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

40

8.

346

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

33

9.

8357

Lasik

Julia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

32

10.

8352

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

31

11.

8687

Czackowska

Kalina

LUKS Chełmno

2013

30

12.

3024

Woźniak

Dorota

IKTS Noteć Inowrocław

2012

29

13.

4543

Mazurek

Lena

UKS TOP Solec Kujawski

2012

28

14.

8375

Zaparucha

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

15.

8370

Walczak

Marisa

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

26

16.

3187

Gałązewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

25

17.

5221

Ihina

Daryna

Krajna Sępólno

2013

24

18.

7671

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

23

19.

2661

Rolle

Liliana

KS Nowa Era Toruń

2013

22

20.

2024

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

21

21.

8356

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

22.

2025

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

19

23.

8367

Paliwoda

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

18

24.

4609

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

17

25.

3188

Gałązewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2013

15

26.

2023

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

14

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz