Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 22/23 Drukuj

       

II WTK Kadetów 2022/23

20.11.2022 Grudziądz

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

60

awans do II Grand Prix

2.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

57

3.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

54

4.

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

52

5.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

50

6.

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

48

7.

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

46

8.

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

44

9-10

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

41

 

3963

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

41

11-12

2664

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

38

 

1495

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

38

13-16

3584

Zielony

Wiktor

ŚKTS Świecie

2010

33

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

33

 

3965

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

33

 

5387

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

33

17-24

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

24

 

3960

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

24

 

5396

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

24

 

4763

Rujner

Szymon

LUKS Kusy Laskowice

2011

24

 

7914

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

24

 

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

24

 

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

24

 

4764

Rybak

Maciej

LUKS Kusy Laskowice

2010

24

25-32

2683

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

13

 

5755

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

13

 

3012

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

13

 

6114

Lippki

Aleksander

LUKS Chełmno

2009

13

 

4758

Pęczkowski

Mikołaj

LUKS Kusy Laskowice

2010

13

 

10897

Bugay

Aleksey

Olimpia Grudziądz

2011

13

 

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

13

 

5362

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

13

33-34

11322

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

9

 

 

Ponczek

Kacper

ŚKTS Świecie

2009

9

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz