Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzie133
miesi帷295
wszystkie439361

Go軼imy

Odwiedza nas 4 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow II WTK M這dzik闚
II WTK M這dzik闚 22/23 Drukuj

       

II WTK M這dzików 2022/23

23.10.2022 S瘼ólno Kraj.

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

II

1.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

50

awans do II Grand Prix

2.

3965

J璠rzejewski

Oliwer

Olimpia Grudzi康z

2012

47

3.

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

44

4.

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

42

5.

1495

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

40

6.

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toru

2010

39

7.

3960

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

38

8.

4541

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

36

9.

5386

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

35

10.

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

34

11-12

3584

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

31

 

1505

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

31

13-16

5358

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toru

2011

28

 

4546

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

28

 

4545

Ol璠zki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

28

 

2670

Jurkiewicz

Micha

KS Nowa Era Toru

2010

28

17-24

4764

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

20

 

4763

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

20

 

10890

Krzemi雟ki

Dominik

LUKS Che軛no

2011

20

 

6120

Facenna

Luca

LUKS Che軛no

2012

20

 

6119

Facenna

Krystian

LUKS Che軛no

2010

20

 

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toru

2013

20

 

10875

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2012

20

 

10112

S這mi雟ki

Stanis豉w

Olender Wielka Nieszawka

2011

20

25-32

4767

Szot

Rados豉w

Kusy Laskowice

2011

11

 

6118

Drzazga

Miko豉j

LUKS Che軛no

2013

11

 

6121

Szulc

Karol

LUKS Che軛no

2013

11

 

5411

Cymerski

Witold

Energa KTS Toru

2015

11

 

4758

P璚zkowski

Miko豉j

Kusy Laskowice

2010

11

 

10109

Borowy

Aleksander

Olender Wielka Nieszawka

2010

11

 

5319

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toru

2010

11

 

5373

Kaczmarek

Julian

Energa KTS Toru

2012

11

33-37

10874

Dubiel

Filip

MLUKS Orlik Kcynia

2012

7

 

4759

Pi徠kowski

Jakub

LUKS Kusy Laskowice

2011

7

 

10115

Walczak

Pawe

Olender Wielka Nieszawka

2010

7

 

6372

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

7

 

6374

Rasztubowicz

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2010

7

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz