Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień135
miesiąc297
wszystkie439363

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow II WTK Seniorów
II WTK Seniorów 22/23 Drukuj

       

II WTK Seniorów 2022/23

6.11.2022 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

90

awans do II Grand Prix

2.

1058

Sokołowski

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2

85

3.

329

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

81

4.

4536

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

77

5.

4639

Krzyżanowski

Michał

Gotyk Toruń

86

74

6.

1486

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

72

7.

4531

Leszczyński

Krzysztof

UKS Top Solec Kuj.

83

70

8.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

68

9-10

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

64

 

1482

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

64

11-12

4642

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

60

 

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

60

13-16

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

53

 

340

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

53

 

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

53

 

1198

Rumiński

Hubert

GLKS GOK Rogóźno

1

53

17-24

5302

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

40

 

339

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

40

 

1299

Maćkowiak

Wojciech

UKS Szaniec

82

40

 

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

40

 

4503

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

40

 

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

10

40

 

6394

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

9264

Prymula

Mariusz

UKS WDK Paterek

87

40

25-32

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

25

 

4506

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

25

 

1488

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

25

 

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

25

 

4638

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

25

 

5315

Zgliński

Rafał

Energa KTS Toruń

77

25

 

1294

Ciołkowski

Paweł

UKS Szaniec

2

25

33-39

4507

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

18

 

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

18

 

2689

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

5

18

 

5306

Chojnacki

Dominik

Energa KTS Toruń

74

18

 

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

7

18

 

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

7

18

 

9259

Grzelak

Michał

UKS WDK Paterek

89

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz