Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow II WTK Juniorów
II WTK Juniorów 22/23 Drukuj

      

II WTK Juniorów 2022/23

30.10.2022 Sępólno Kraj.

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

70

awans do II Grand Prix

2.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

66

3.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

62

4.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

59

5.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

57

6.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

55

7.

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

53

8.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

51

9.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

50

10.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

48

11-12

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

45

 

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

45

13-16

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

39

 

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

39

 

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

39

 

3023

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

39

17-24

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

28

 

2689

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

28

 

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

28

 

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

28

 

2129

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

28

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

28

 

4548

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

28

 

4485

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

28

25-32

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

16

 

5755

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

16

 

4544

Nowicki

Przemysław

UKS Top Solec Kuj.

2004

16

 

1495

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

16

 

4540

Kozak

Kacper

UKS Top Solec Kuj.

2007

16

 

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

16

 

4538

Kaczan

Stanisław

UKS Top Solec Kuj.

2004

16

 

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

16

33-41

8481

Rybacki

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2005

10

 

2128

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

10

 

3022

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

10

 

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

10

 

3020

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

2006

10

 

3963

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

10

 

4673

Babiński

Bartosz

GOKSiR Pruszcz

2006

10

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz