Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień119
miesiąc443
wszystkie439509

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow II WTK Żaków
II WTK Żaków 22/23 Drukuj

       

II WTK Żaków 2022/23

13.11.2022 Toruń

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

40

awans do II Grand Prix

2.

6120

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

37

3.

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

35

4.

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

33

5.

4545

Olędzki

Oskar

UKS TOP Solec Kujawski

2012

32

6.

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

31

7.

6118

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

30

8.

6121

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

29

9.

8349

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

28

10.

8688

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

27

11-12

5373

Kaczmarek

Julian

Energa KTS Toruń

2012

25

 

8376

Złotek

Natan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

25

13-14

6372

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

23

 

8107

Zamojski

Kacper

Krajna Sępólno Kraj.

2013

23

15-16

3021

Stec

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2013

21

 

8399

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

21

17-18

8359

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

19

 

11265

Jendryczka

Franciszek

LUKS Chełmno

2012

19

19-20

2663

Błaszkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toruń

2012

17

 

2662

Łukasiak

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2012

17

21-22

2658

Caglar

Leon

KS Nowa Era Toruń

2013

14

 

8358

Lau

Xawier

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

14

23-24

8351

Heymann

Jan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

12

 

11199

Fijałkowski

Hubert

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2012

12

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz